Про стиль лофт

Вже давно на устах у всіх звучить така назва стилю чи дизайну як лофт. І що тільки не називають цим словом. У цій статті хочемо детальніше розповісти про цей стиль і кому він підійде. Кому підійде стиль лофт?

Яким би простим не здавався зовні цей дизайн, яким би мінімалізмом не відрізнявся він має три напрямки. Давайте розберемо докладніше кожне з них, щоб знати, якщо ви захочете в майбутньому зробити ремонт у себе використовуючи цей дизайн.

І так, три стилі.

Стиль перший – Богемний

Цей вид воліють творчі особистості – художники, артисти, поети та письменники. Ці особи воліють проводити різні виставки, картинні галереї та театральні вистави. І все більше вони вважають за краще все це влаштовувати в, так би мовити, домашній обстановці, у своєму власному інтер'єрі.

Стиль другий – гламурний

Головна відмінність - використання кольорів ніжних відтінків. Грубі та важкі елементи інтер'єру, наприклад, стельові балки та цегляна кладка, поєднуються з ніжними витонченими люстрами та меблями у стилі «бароко».

Третій стиль – промисловий

Найпопулярніший. Для нього вам знадобиться заповнити приміщення елементами, що нагадують елементи складу чи цеху. Ідеально щоб житло було схоже на не зовсім житловий склад або цех. Дроти електрики, вентиляцію та водопровід залишають зовні – не ховають. Ідеально підійдуть саморобні меблі з незвичайною меблевою фурнітурою. Добре в інтер'єрі виглядатимуть грубе дерево, необроблений камінь і штучно зістарений метал.

Хотілося б докладніше зупинитись на богемному стилі. Що було б зрозуміліше

Головна вимога - це велике приміщення без єдиних перегородок, яке має високі стелі. Весь простір розбитий на зони лише візуально. На стінах та в інтер'єрі мінімум обробки, якщо щось треба було переробити бажано потім штучно постаріти.

На стіни потрібно повісити більше картин, але класика не підходить. Найкраще будуть виглядати картини модерністів чи експресіоністів чи фотографів експериментаторів. Меблі бажано щоб були вінтажні. Скрізь мають бути розставлені дизайнерські елементи інтер'єру, різноманітні скульптури.

Якщо у вас недостатньо коштів, але ви хочете облаштувати свою кімнату або квартиру в стилі лофт, то це все легко облаштувати своїми руками. Не лише інтер'єр, а й самому зібрати меблі. Для цього можна використовувати дерев'яні транспортні піддони, старі дошки та труби. Можна використовувати частини від старих ліжок, швейних машин та бочок.

На цьому короткий екскурс у дизайн та оздоблення приміщень та стиль лофт закінчено.