Технічне обслуговування опалювальних котлів

Потрібно замовити технічне обслуговування котлів опалення? Пріоритетним напрямком діяльності компанії «FixMe» є створення індивідуальних проектів, підбір обладнання, встановлення та сервісне обслуговування котлів опалення, встановлених у приватних будівлях та промислових об'єктах, а також ремонт котлів у Львові.

Якщо ви бажаєте довірити турботу про ваше оснащення професіоналам, то пропозиція нашої компанії стане для вас ідеальним вирішенням питання. Перевірку параметрів експлуатації, діагностику та здійснення ремонтно-відновлювальних робіт у нас виконують кваліфіковані експерти, які завдяки чималому досвіду та знанням виконують сервісні завдання професійно та оперативно.

Ціни на технічне обслуговування опалювальних котлів:

Ми розробили два основних тарифні плани «Котел-пальник» та «Вся котельня», в яких передбачили практично всі побажання клієнтів, і, як показала практика, ці два тарифи влаштовують 90% власників будинків, з рештою 10% ми укладаємо договори з індивідуальними тарифами .

Якщо вам щось не зовсім зрозуміло в тарифах, ви можете поставити запитання до нашої служби за цим посиланням

Для укладання договору зателефонуйте нам. Наші фахівці зв'яжуться з Вами, докладно дадуть відповіді на всі питання, зроблять безкоштовний огляд об'єкту і складуть комерційну пропозицію на основі Ваших побажань та вимог регламентуючої документації.

Перелік робіт з технічного обслуговування опалювальних котлів:

  • Чищення камери згоряння котла (без розбирання теплообмінника) та пальника
  • Перевірка напруги котла, очищення клем, очищення плати управління
  • Вимірювання тиску газу
  • Перевірка та налаштування процесу горіння за температурою та складом відхідних газів О2, СО, NО
  • Перевірка тиску в системі опалення, регулювання при необхідності
  • Перевірка роботи автоматики казана

Якісне технічне обслуговування котлів опалення

Надійна експлуатація та ефективність застосування опалювального обладнання гарантує своєчасне виконане професійне технічне обслуговування котлів. Якщо у вашому будинку встановлено автономну систему опалення, то наші послуги будуть дійсно необхідні. Якими б не були умови експлуатації та якість виготовлення, даний вид оснащення вимагає своєчасної діагностики та виконання низки сервісних робіт, спрямованих на перевірку та відновлення експлуатаційних характеристик обладнання. Ми готові надати вам якісні послуги та вигідні умови для співпраці.