Lysoform – все будет чисто

Професійне прибирання потрібно в різних громадських місцях із середньою та високою прохідністю: в офісах, торгових центрах, салонах краси, ресторанах та кафе, освітніх та лікувально-профілактичних закладах. Для дотримання чистоти та порядку на робочому місці недостатньо звичайної побутової хімії. Офіс відвідують велика кількість людей. Відсутність змінного взуття у відвідувачів або бахіл на вході сприяє швидкому забрудненню приміщень.

Які професійні засоби підійдуть для прибирання приміщень? Інтернет-магазин https://lysoform.shop/ru/ Lysoform –  постачальник професійної побутової хімії надасть Вам широкий асортимент професійної побутової хімії для готелів, заводів, ресторанів, виробничих ліній харчової промисловості, лікувальних закладів та інших об'єктів. Фахівці нашої компанії підберуть миючі та дезінфікуючі засоби з урахуванням потреб клієнта.

У чому відмінність побутової хімії від професійної?

Професійні засоби для клінінгу офісів та інших громадських місць відрізняються вузькоспрямованою дією і борються з певним типом забруднень. У своєму складі вони мають сильніші хімічні компоненти, ніж засоби для прибирання будинку.

Застосування професійної хімії обумовлено правилами прибирання офісних приміщень. Прохідність таких місць складає сотні та тисячі людей за день. Основними осередками забруднення є дверні ручки, сантехнічні крани та вентилі, раковини та туалети. На них накопичуються бактерії, наліт, грибок та віруси. Щоб підтримувати гігієну у громадських місцях, потрібні сильні та концентровані засоби, побутові очищувачі не вирішать це завдання повністю.

Підтримка чистоти в офісі – це не лише важлива вимога гігієни, а й створення сприятливого іміджу компанії серед клієнтів та самих співробітників. Щоб зрозуміти, які професійні засоби для прибирання комерційних приміщень потрібно вибирати, ознайомтеся з їхніми особливостями.

Види миючих засобів для прибирання приміщень

Професійне прибирання вирішує низку важливих завдань:

 • дезінфікує приміщення, створюючи бар'єр для поширення хвороботворних вірусів, бактерій та мікроорганізмів;
 • запобігає накопиченню алергенів;
 • перемагає складні забруднення жирові та вапняні нальоти, нагари, накип, пліснява, іржа та інші;
 • надає поверхням брудо- та пиловідштовхуючих властивостей і захищає їх від іржі та передчасного зношування;

Хімія для прибирання в офісах випускається у формі концентратів та у великих обсягах. Враховуючи частоту прибирань (кілька разів на день) і великі площі в громадських місцях, витрачатися такі кошти будуть набагато економічнішими.

Засоби для гігієни кухні

На підприємствах харчової промисловості, у закладах громадського харчування або у їдальнях великих компаній потрібне регулярне очищення робочих поверхонь, духових шаф, варильних панелей та посуду. Кошти для гігієни кухні справляються зі специфічними видами забруднень: жир; нагар; кіптяву; накип/вапняний наліт; залишки їжі, що пригоріли.

Побутова хімія для кухні випускається у вигляді рідини чи гелю об'ємом від 0,5 до 12 літрів. Є готові до застосування склади, інші потрібно розвести з водою. До переваг професійних засобів для кухні та їдалень можна віднести, що вони:

 • не викликають алергії;
 • безпечні для використання на харчових виробництвах;
 • мають економічну витрату;
 • видаляють як забруднення, а й неприємні запахи;
 • підходять для прибирання вертикальних поверхонь та важкодоступних місць;

Засоби для сантехніки

Сферою застосування цих миючих засобів є прибирання туалетних кімнат в офісах, кафе та ресторанах, а також ванних кімнат в готелях, лікувальних закладах. Вони позбавляють цвілі та ефективно очищають кахельне покриття та шви між плитками від бруду. Засоби для сантехніки випускають у вигляді порошків, гелів або рідин. Підбирайте очищувач відповідно до типу поверхні: для деяких матеріалів таких, як акрил або пластик не підходять абразивні засоби для чищення, тільки гелі або рідини.

Іншими перевагами засобів для сантехніки є:

 • усунення мікробів;
 • надання поверхням блиску;
 • ефективна боротьба з іржею, нальотом, водяним каменем;
 • усунення засорів у трубах;

Універсальні професійні миючі засоби для чищення

Засоби для чищення універсальні  підходять для більшості поверхонь: ламінату, лінолеуму, дерева, кераміки, мармуру, пластику. Також застосовують для очищення пофарбованих стін та інших поверхонь.

Миючі засоби – це очищувачі, у складі яких сильні хімічні компоненти, що розчиняють бруд. Особливою популярністю універсальні засоби користуються в клінінгових компаніях, оскільки мають великий об'єм та підходять для більшості видів поверхонь: підлог, стін, сантехніки, фасадів, дверних ручок.

В асортименті інтернет-магазину компанії Lysoform ви знайдете професійну хімію для прибирання офісів та комерційних приміщень різної форми випуску та брендів. Lysoform співпрацює з різними категоріями клієнтів: від дрібних роздрібних покупців до клінінгових компаній та великих промислових підприємств.

Також на сайті представлена ??продукція власного виробництва Lysoform (АХД, Білизна, Бланідас). Постійним та великим замовникам ми надаємо знижки та спеціальні умови!