Купити Старлiнк в Украiнi можна будь-де

Онлайн-термінал Старлінк являє собою зручний мобільний засіб для оплати, яким можна користуватися з будь-якої точки світу. Переходьте за посиланням LinkUkraine, і ви зможете замовити собі такий термінал з доставкою у ваше місто.

Технічні характеристики терміналу Старлінк

Платіжний термінал Старлінк працює за тарифом ROAM, вартість обслуговування становить сто євро на місяць. Користувач в будь-який час може призупинити роботу пристрою, щоб заощадити гроші. Пристрій володіє наступними технічними параметрами:

  • можливість підключити до сотні користувачів одночасно;
  • швидкість передачі сигналу-до 250 мегабіт в секунду;
  • діапазон температур - від -30 до +50 градусів;

Пристрій здатний працювати у високому діапазоні температур при будь-яких зовнішніх умовах. Вартість пристрою - 23900 гривень. Термінал доставляють поштою протягом пари днів. Компанія допомагає в первинному налаштуванні і вивченні параметрів Старлінка, щоб користувач міг якомога швидше освоїти всі опції. Завдяки такому терміналу можна проводити оплату за будь-які товари і послуги всього за кілька секунд і співпрацювати з клієнтами з різних куточків світу. Купити Старлінк у Харкові можна на сайті всього за за пару кліків. Вартість доставки буде залежати від фізичного місцезнаходження Користувача і розраховується індивідуально. 

Як оформити замовлення Старлінка

Оформити заявку на покупку терміналу можна через чат в Телеграм-каналі або за номером телефону. Менеджер проведе детальну консультацію по технічним параметрам і налаштування апарату, а також облікового запису Користувача. Навчитися працювати зі Старлінком нескладно: досить слідувати всім пунктам інструкції і вибрати час, щоб освоїти всі опції пристрою. Це стане гарною підмогою для всіх, хто веде будь-який бізнес у віддаленому режимі.

Купити Старлінк у Запоріжжі та інших містах України можна з доставкою протягом пари днів. Отримати замовлення можна в будь-якому поштовому відділенні. Після цього користувач відразу отримує доступ до супутникового інтернету. З будь-яких питань користувач може написати в техпідтримку, і співробітники допоможуть впоратися з будь-якими труднощами. Робота з терміналом Старлінк допомагає істотно знизити витрати на супутниковий зв'язок.