Пральна машина не зливає воду, що робити

Пральна машина не зливає воду, що робити

Якщо ви зараз читаєте ці рядки, то це означає, що з вашої пралка трапилася біда і швидше за все вона не віджимає і не зливає воду. Зараз, практично всі користувачі знають, що віджимання на пряму залежить від зливу води, тому ми будемо розглядати причину, а не наслідок. Нижче ми розглянемо найпоширеніші несправності пов'язані з цією поломкою.

Для початку хочу сказати, що не завжди забитий фільтр, є причиною. Як не дивно пробка, яку ви відкручує з корпусу помпи, дуже часто не стає перешкодою для скріпок, сірників, дрібних монет і так далі, які потрапляють під крильчатку помпи і в зливний шланг, в результаті ці дрібні паразити перешкоджають правильній роботі вашої СМА.

Ще в моїй практиці часто трапляються так, що на крильчатку намотуються нитки і в підсумку вони не дають обертатися, цим механізмом. Нижче я розмістив відео, в якому на прикладі пральної машини Gorenje, можна побачити, як почистити зливні патрубки і шланги. А зараз перейдемо до всіх причин, які можуть причиною відсутності зливу води з пральні машини.

Через що відсутня злив води з пральної машини

  1. засміченості фільтр зливного насоса (помпи). В першу чергу треба відкрутити пробку, вона ж і є фільтром для помпи, добре її промити і головне добре вимити місце на корпусі помпи, де стикаються гумка пробки і корпус, це треба для того щоб уникнути течі води. Після того як відкрутили пробку і вода повністю злилася, візьміть в руки ліхтарик і посвітити всередину, пальцем або яким-небудь предметом, можна пінцетом, пошуршіте під крильчаткою, дуже часто під нею застряют монети, сірники та інші дрібні предмети. Після того як виконайте всю цю операцію, можна закрутити пробку і перевірити, як ваша машинка буде зливати
  2. 5dcfdd685ada3.pngНесправний зливний насос (помпа). Тут важливо знати, що на помпу подається напруга в 220 вольт, тобто для її перевірки, можна зробити наступні, взяти який-небудь провід з вилкою і подати на помпу 220В, якщо насос заробив, це ще не говорить про те, що він справний . Для повної впевненості, треба 5-10 разів включити і вимкнути, тому що буває в процесі запуску, помпа стопорить. Обов'язково подивіться люфт на крильчатці, якщо він великий, помпу треба міняти. Всю цю процедуру, бажано проробляти на знятому зливному насосі.
  3. Шланги зливу води засмічені. Дуже часто з головного патрубка, який йде від бака до корпусу помпи, я дістаю різні сторонні предмети. Засміченість шлангів, перевірити просто, треба набрати в бак, як можна більше води і опустити зливний шланг в тазик, якщо вода самопливом добре йде, то шланги чисті
  4. Несправний Пресостат (датчик рівня води в баку). Прессостат або датчик рівня води, виходить з ладу досить рідко, але все ж буває. Для початку треба продути трубку, яка підходить до Пресостати, саме вона більшою мірою відповідає за набір і злив води. Часто буває, що вона забивається брудом і в результаті в ній утворюється, щось типу клапана
  5. Вийшов з ладу блок управління. У цьому випадку без виклику майстра не обійтися, єдине що можу сказати, що в різних модулях управління, за включення помпи відповідає симистор і реле, але якщо ви мало розумієте в електроніці, то в ремонт цієї запчастини краще не лізти.

 

Через що відсутня злив води з пральної машини

Тут можна ще додати, то що, як я вже писав вище, на помпу подається напруга 220 вольт і щоб не хімічити з проводами, можна просто злити воду з пральної машини і поставити режим прання на "Злив". У цьому режимі машина воду набирати не буде, але зате вона включає зливний насос, завдяки цьому ви можете на власні очі спостерігати за роботою помпи. Недоліком цього способу є те, що не можна кілька разів поспіль включити і вимкнути живлення.

Ще забув згадати про одну річ, щоб продути зливний шланг, треба обов'язково відкрутити пробку фільтра, це робиться для того, щоб не видути кульку з основного патрубка. Вдалого ремонту, якщо ви зробите все, як я написав, то напевно заощадите чималу суму грошей.

Якщо раптом у вас не вийшло зробити ці процедури самому, то майстри нашої компанії «МастерСМА»,які дали ці классні поради, завжди прийдуть на допомогу.

Вам потрібно просто перейти на сайт https://mastersma.com.ua/ компанії і залишити заявку, чи просто зателефонувати за вказаними на сайті номерами, і ви потрапите на пряму до майстра. Так, ви правильно прочитали, саме майстри. Вони оброблять вашу заявку поставлять в графік і в зручний для вас час приїдуть до Вас додому для усунення несправності.

«МастерСМА» це тільки якісний і швидкий ремонт пральних машин в Києві.