Комфортне спальне місце – не забаганка, а необхідність у наш час. Саме тому безліч сучасних технологів та виробників активно працюють над тим, щоб забезпечувати покупців пристроями та аксесуарами, що сприяють повноцінному сну та комфортному пасивному денному відпочинку.

Не є винятком і компанія Магдек, яка працює з 2008 року у цьому сегменті ринку. Фахівці, задіяні у виробничому процесі, орієнтуються у актуальних технологічних трендах, а й у популярних побажаннях клієнтів.

У цьому розділі https://magdek.com.ua/ua/krovati/karkas-krovati/ інтернет магазину Магдек перед вами представлена така категорія товару як каркас ліжка. Ви можете побачити вироби, які між собою відрізняються розмірними параметрами, технологічними особливостями та вартістю. Наприклад, тут можна купити як стандартний каркас для матраца, так і варіант з ортопедичними властивостями. Все залежить від конкретних побажань та потреб, пов'язаних зі здоров'ям.

Як вибрати каркас для ліжка

каркас ліжка Приймаючи рішення купити каркас ліжка, важливо орієнтуватися в ключових параметрах, яким він повинен відповідати. Це:

  • Міцність. Конструкція повинна витримувати велику вагу, не втрачаючи при цьому своїх характеристик.
  • Гігієнічність. Спальне місце має бути обладнане за допомогою таких пристроїв та матеріалів, які не є токсичними та не викликають алергію. Якщо вас цікавить міцний, надійний та безпечний каркас ліжка, відгуки про товар від компанії Мусон – явне свідчення на користь покупки. У нашому асортименті є як дешеві каркаси ліжок, так і дорожчі, покращені варіанти. Для всієї товарної лінійки без винятку характерна відповідність актуальним гігієнічним нормам.
  • Ергономічність. Конструкція, якою володіє каркас для матраца, має бути зручною та функціональною. Наприклад, великим плюсом є відсутність гострих кутів по краях, які часто стають причиною забитих місць.
  • Довговічність. Ліжко - основа спального місця, яке купується надовго. Тому цей виріб повинен мати цілу сукупність характеристик, що забезпечують безвідмовне функціонування протягом тривалого часу.

В асортименті компанії Магдек ви можете купити спеціальний каркас для ліжка , який відповідає всім перерахованим вище параметрам.

Види каркасів для ліжок

Надійне ліжко, ортопедичний матрац високої якості та зручне ліжко – запорука комфортного спального місця та повноцінного відпочинку. Якщо вам потрібен каркас для ліжок, інтернет-магазин "Магдек" представляє різні види цих конструкцій. Пропонуємо ознайомитися з ними детальніше:

  • Цілісні каркаси. Вони являють собою суцільну основу, на яку настилається матрац.
  • Пружинні каркаси. Такі конструкції вважаються традиційними. Вони звичні та впізнавані для багатьох користувачів. Але якщо потрібний посилений каркас для ліжка, даний варіант не завжди підійде. Пружинні моделі часто провисають із часом. Отже – високий ризик того, що подібний каркас двоспального ліжка (або навіть – односпального) не виправдає покладених на нього очікувань.
  • Каркаси з ламелями. Це чудове рішення, якщо треба хороший, міцний каркас двоспального ліжка. Ламелі (незалежні поперечні планки, що становлять основу конструкції) забезпечують надійні спальні місця. Вони уберегають від одностороннього «провисання» та «просідання» конструкції. Ламельний каркас ліжка 160х200 – найкраще рішення.

На сайті magdek.com.ua компанії Магдек ви побачите різні модифікації каркасів ламельного типу. Коли потрібний якісний каркас для ліжка, Харків, Київ, Одеса, Дніпро та інші міста України відкриті для доставки виробів інтернет магазину.