Мультиварки є багатофункціональними приладами, що суттєво спрощують та прискорюють приготування улюблених страв у домашніх і польових (за наявності джерела електричного струму) умовах. Головними перевагами моделей від бренду Redmond є:

  • простота та безпека використання;
  • преміальна якість;
  • наявність великої кількості робочих режимів (зокрема скороварки);
  • висока ефективність і надійність;
  • тривалий термін експлуатації;
  • продуманий стильний дизайн.

Крім того, до комплектації більшості моделей входить зручне кухонне приладдя. На сайті Алло.юа всі охочі можуть замовити скороварку Редмонд за декілька хвилин із доставкою та гарантією (доступна розстрочка).

Універсальні мультиварки Redmond

Багатофункціональні надійні варіанти від Redmond

1. М110

Прилад потужністю 900 Вт оснащено яскравим і зручним led-дисплеєм, а також вбудованим таймером. Доступно понад 50 автоматичних режимів приготування, реалізована система захисту (з 4 рівнями).

Є додаткові функції «підігрівання страв» і «відтермінований старт». Ще однією перевагою є містка чаша (об’єм — 5 л) з антипригарним покриттям внутрішніх стінок. Модель є оптимальним рішенням для великої родини.

2. 4502

У цій мультиварці (потужність — 860 Вт, п’ятилітрова чаша) реалізована просунута функція 3D-нагрівання. Прилад може працювати як суповарка, рисоварка та хлібопічка, має стильний міцний корпус зі сталі. Реалізовано 14 автоматичних режимів для різних страв. РК-дисплей дозволяє користувачеві зручно контролювати процес приготування.

Доступна також опція відкладеного запуску й можливість використовувати таймери. Окрім набору кухонних інструментів (мірна склянка, лопатка, ємність для парової обробки продуктів, ополоник), до комплекту входить книга рецептів.

3. M90

Універсальний прилад із 45 заводськими кулінарними режимами. Завдяки потужності у 860 Вт може похвалитися високою ефективністю та практичністю. Реалізована корисна опція «мультикухар», за допомогою якої користувачі можуть регулювати час приготування й температуру (діапазон — від 35 до 170 °С) у чаші (об’єм — 5 л).

Доступні базові функції «підігрівання» та «відкладений старт». Сенсорна система управління забезпечує максимальний рівень комфорту.

4. 250

Багатофункціональна (доступно понад 40 ручних та автоматичних режимів роботи) надійна мультиварка з елегантним дизайном (має пластиковий корпус). У комплекті є спеціальний кошик для приготування в режимі «фритюр». Прилад потужністю 860 Вт дозволяє також швидко варити різноманітні варіанти супів і каші.

5. 380

У цій моделі з міцним металевим корпусом реалізовано ефективні функції скороварки та пароварки, а також доступна можливість регулювати параметри в процесі приготування. Перевагами апарату також є компактність (розміри — 35х30х30 см, вага — 6 кг) і наявність 14 автоматичних режимів роботи. Мультиварка має інформативний світлодіодний екран.