Дитячий білий стіл від виробника «Mebeltov»

Рішення про покупку меблів в дитячу кімнату залежить від батьків. Як би дитина не просила, останнє слово залишається за дорослими. Однак, не варто ігнорувати побажання школяра. В такому віці дитина вже має свої вподобання і смаки. Тому часто прагне настоювати на своєму. Меблі білого кольору попри всі страхи, користуються популярністю. Білий колір – це нейтральний відтінок, що гармонійно поєднується з будь-якими меблями, які розмішуються в дитячій кімнаті.

Такий колір обирають як для хлопчиків, так і для дівчаток. Не треба боятися, що хлопчики замурзають або пошкодять конструкцію. Дуже доречно поєднувати білий колір з яскравими предметами декору або темними кольорами. Завдання світлих конструкцій – візуально розширити простір маленької кімнати (в малогабаритних квартирах для дитячої кімнати відводиться зовсім не багато місця). Якщо в кімнаті не вистачає світла, меблі такого кольору допоможуть освіжити простір. На думку психологів, білий письмовий стіл позитивно впливає на психіку дитини, викликає відчуття розслабленості, спокою і налаштовує на позитив. Цей колір нейтральний. В ньому не має ані агресії, ані відчуття напруги.

Дитячі столи білого кольору від виробника «Mebeltov» виготовлені в компактному стилі, доповнені висувними ящичками, що підходять для розміщення різних шкільних предметів. Особливою популярністю користуються однотумбові моделі. В цих моделях є відкрита ніша для книг, а відділення, що закриваються можуть бути використані для зошитів. Висувні шухляди призначені для розміщення канцелярського приладдя.

Двотумбові варіанти містять більшу кількість відсіків, вони ширше і практичніше. Вдалий варіант – стіл для школяра білий з надбудовою. Така система зберігання підійде для розміщення матеріалів, що використовуються в творчості й навчанні. Для дитячих кімнат невеликих розмірів виробник пропонує моделі, які поєднують робочу поверхню з відкритими полицями і шафою. Такі моделі призначені для великих альбомів і книг. А якщо необхідно встановити монітор чи джерело світла, широка стільниця стане в нагоді.

Виробник «Mebeltov» виготовляє столи для школярів білого кольору, що відрізняються за формою і матеріалом. Прямі столи можна поставити близько до стіни, в кутку або по центру кімнати. Відмінне рішення – покупка столу кутової форми. Такий стіл однозначно додасть затишку. Головне - його вартість не висока, а функціональність здивує навіть вибагливих батьків.

Купуйте дитячий стіл білий від виробника «Mebeltov» за вигідною ціною!