Сучасні рішення будівництва та прокладання інженерних комунікацій в Санкт-Петербурзі

ТОВ «УК «Невський берег» здійснює комплексні роботи з проектування, будівництва, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт та сервісного обслуговування інженерно-технічних енергетичних об'єктів. Маючи в своєму розпорядженні власними проектними майстернями, сучасним будівельним обладнанням, оптимальними зварювально-монтажними потужностями ми швидко досягаємо якісних результатів, високий технічний рівень яких гарантовано.

В першу чергу ми спеціалізуємося на створенні об'єктів теплоенергетики. При чіткій взаємодії всіх власних підрозділів компанії на всіх етапах виробництва вдається ефективно контролювати робіт.

У сферу наших послуг входить строительство котельных та ТЕЦ, проектування і створення котелень, проведення газопостачання в Санкт-Петербурзі. Метою компанії є вибір оптимальних рішень інженерних забезпечень об'єктів і якісне і оперативне їх виконання.

Газопостачання та будівництво котелень у Санкт-Петербурзі представляють собою складні інженерно-технічні завдання, якісно виконати які здатна не кожна компанія. Ми маємо ліцензію на проведення робіт зі створення котелень, міні-ТЕЦ і організації газопостачання в Санкт-Петербурзі.

Принципи роботи нашої компанії при будівництві котелень в Санкт-Петербурзі

– Висока якість. У нашій компанії працюють професіонали, які пройшли атестацію в органах Ростехнагляду і мають всі необхідні допуски. Минулі навчання у провідних виробників обладнання, наші фахівці на практиці реалізують навіть найскладніші проекти. Крім того, при будівництві ми використовуємо сучасні енергозберігаючі технології, що збільшують якість довговічність об'єктів.

– Стислі терміни. Будівництво котелень в Санкт-Петербурзі, газифікація, створення міні-ТЕЦ – всі ці роботи вимагають ретельності і акуратності. Однак наші фахівці готові скоротити терміни виконання робіт за рахунок оптимізації виробництва і спрощення поставлених завдань на користь замовника.

– Здача об'єктів «під ключ». Ми виконуємо повний комплекс робіт по будівництву котелень та ТЕЦ, а також газопостачання в Санкт-Петербурзі, починаючи від розробки проекту і отримання дозволів на будівництво до проведення сервісного обслуговування об'єктів.

Вартість будівництва кожного об'єкта розраховується індивідуально і залежить від обсягу і складності будівельних робіт, марки вживаного обладнання та якості матеріалів. Величезний досвід у сфері будівництва інженерно-технічних об'єктів дозволяє говорити про створення надійних, безпечних і якісних систем, як в приватному, так і промисловому секторі.