Земельні ділянки в селищі Можайський ключ

Розробляєте проект побудови дачі або заміського будинку? Зверніть увагу на ексклюзивні пропозиції вигідних продажів від компанії Землі Росії. Тільки у нас найдемократичніші ціни на землю в новому котеджному селищі Можайський Ключ, який розташований в 70-ти км. від Москви. Дістатися до селища можна на особистому автотранспорті по Мінському шосе, а також на автобусі або електричці.

Близькість столиці і розвинена інфраструктура обласних центрів району позбавляє від тривалих переїздів у вихідні дні і відкриває можливість постійного проживання у власному будинку. Екологічно чистий район і чудова природа стануть додатковим бонусом комфортного відпочинку від повсякденної суєти.

Земельні ділянки в селищі Можайський ключ

Котеджне селище

Територія налічує 105 вільних ділянок площею від 6 соток, які розташовані в зеленій зоні і мають польові під'їзди. Завдяки великому вибору ви з легкістю підберете хороший варіант, який відповідає всім вашим вимогам і особистим уподобанням.

Додаткові переваги:

  • Закритий периметр.
  • Загальна площа території повністю огороджена.
  • КПП. Контрольно-пропускний пункт виключає вільне переміщення сторонніх.
  • Гостьова стоянка. Буде обладнана спеціальна площадка для розміщення гостьового транспорту.
  • Комунікації. До селища підведена електрика.
  • Земельна ділянка від власника в селищі Можайський ключ

Тільки тут ви можете купити земельну ділянку недалеко від Москви без посередницької переплати. Наша компанія є власником землі, що підтверджується правовстановлюючими документами свідченням про власність і кадастровим паспортом. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте пряму угоду купівлі продажу, що істотно заощаджує ваші матеріальні засоби.

Телефонуйте до нас за багатоканальним телефоном і замовляйте перегляд в будь-який зручний для вас час. Ми підберемо для вас ділянку в селищі Можайський ключ, і розповімо про всі переваги дачного облаштування в Московській області. Ви можете забронювати за собою прийнятний варіант і вибрати зручну систему оплати. У нас діє гнучка система знижок та акцій. Наші фахівці індивідуально працюють з кожним клієнтом і забезпечують постійну консультаційну підтримку. Робіть вигідні капіталовкладення в землю Підмосков'я і отримуйте максимальні дивіденди як чудового дачного відпочинку і заміського проживання.

Добиратися до селища "Можайський Ключ" дуже просто і зручно.
 
громадським транспортом
 
Електропоїзд з Білоруського вокзалу до станції Партизанська або Шалікова (1ч 10 хв), далі 2,5 км пішки або автобус № 21 одну зупинку до зупинки "Модяновскіе галявини"
 
Автомобілем:
 
Рухаємося по Мінському шосе до верстового стовпа "93 км" після нього (перед будівельним ринком "Будматеріали-93") повертаємо направо, проїжджаємо 200 метрів і ще раз направо. Через 2 км, перед поворотом на право з лівого боку буде наше селище