Англiйська для дiтей з нуля

Практикуючі викладачі та методисти підтвердять, що діти у віці 3-5 років активно засвоюють Іноземні мови. У цьому віці удетей найбільш лабільна психіка і висока пізнавальна активність. Дошкільнята люблять наслідувати дорослим, повторювати нові слова і вирази, співати пісні, тому із задоволенням вчать англійську в ігровій формі. Дуже ефективно починати вчити англійську до школи, адже так дитині буде набагато легше освоювати шкільну програму, не відстаючи і навіть випереджаючи своїх однолітків.

Методика навчання дошкільнят англійської

Лінгвоцентр пропонує уроки англійська для дітей з нуля. У нас є всі умови для комфортного і продуктивного вивчення мови:

  • досвідчені викладачі зі стажем роботи з малюками;
  • малі групи до п'яти осіб;
  • безліч наочних посібників: плакати, книги з яскравими ілюстраціями, іграшки, пальчикові ляльки;
  • цікаві дитячі пісеньки, які допомагають поповнити словниковий запас і вивести нові слова в мову;
  • індивідуальний підхід до кожної дитини;
  • позитивна атмосфера, що розташовує до навчання і спілкування;

Протягом першого навчального року діти навчаються першим словами: цифри, кольори, назви тварин, проудктів харчування, членів сім'ї. В кінці навчального року дитина може представиться англійською, назвати своє ім'я, вік, перерахувати членів своєї сім'ї, сказати, що він любить або не любить з їжі. Лінгвоцентр проводить відкриті заняття для батьків, щоб ті могли подивитися з боку, як займається їхня дитина.

Записати дитину на англійську

Якщо ви хочете, щоб ваш малюк вивчав англійську, ви можете записати його на перше пробне заняття через форму зворотного зв'язку на сайті. На першому занятті педагог знайомиться з дітьми, вчить їх першим словами, використовуючи для цього всі засоби наочності: книги, іграшки, малюнки, пальчикові ляльки. Якщо дитині сподобається займатися, ви зможете придбати абонемент на місяць.