Соцмережа для iнвесторiв

Інвестування сьогодні-це можливість вигідно вкласти кошти, щоб отримувати стабільний пасивний дохід. Найголовніше-вибрати перевірений, надійний проект, де є перспективи фінансового розвитку і стабільного доходу.

Ми розробили нову соціальну мережу, де є всі пропозиції для інвестування. На головній сторінці представлений ряд проектів, куди можна вкласти кошти і отримувати регулярні дивіденди.

Вибір напрямків для інвестування

Початківець інвестор може розглянути для себе наступні напрямки:

 • меблева фабрика;
 • автомобільні салони, виробництво деталей для авто;
 • виробництво продуктів харчування або напоїв;
 • Пасажирські перевезення, Транспортні компанії;
 • фінансові проекти, банківські продукти;
 • IT-сфера, створення корисних програм і мобільних додатків;
 • медiцiна, фармакологiя, виробництво лiки та медоборудовання;

Інвестиції в такі проекти гарантують прибуток, так як тут затребувана продукція, сучасні технології і слідування сучасним тенденціям, тому в ці проекти можна сміливо вкладати свої кошти.

Платформа для інвесторів і підприємців здійснює пошук інвестиційних проектів і пропонує вкладникам проекти за їхніми інтересами.

Як вибрати проект для інвестування

При виборі проекту для вкладення коштів потрібно виходити з таких показників, як статус компанії, річний оборот прибутку і затребуваність виробленої продукції. Як тільки інвестор визначається з проектом, йому потрібно буде виконати послідовність дій:

 1. Залишити заявку для зворотного зв'язку.
 2. Як тільки представник проекту зв'яжеться із заявником, останньому потрібно буде ознайомитися з умовами співпраці.
 3. Укладається договір про інвестування.
 4. Інвестор вибирає суму, яку готовий вкласти в проект.

Після зазначеного в договорі терміну інвестор отримує дивіденди у вигляді відсотків від вкладеної суми на свій банківський рахунок.

Платформа VIR-Investments створює умови для взаємодії інвесторів і підприємців, приймає всіх бажаючих вигідно вкласти свої кошти. Відгуки вкладників говорять самі за себе: люди залишаються задоволені співпрацею з платформою, так як тут представлені тільки надійні проекти - ніяких фінансових пірамід та інших шахрайських схем! Соціальна мережа цінує свою репутацію, тому пропонує тільки надійні компанії для співпраці.