Стильні принти на одязі: як отримати якісний та унікальний виріб

Одяг – це не лише те, що ми носимо на щоденній основі. Це ще й наш спосіб продемонструвати свій стиль, характер. Висловити те, як ми відчуваємо цей світ. І не завжди речі, представлені у магазинах, можуть повністю впоратися із цим завданням. У такому разі ідеальним рішенням стає друк на одязі. Завдяки спеціальному обладнанню вдається перенести стильні оригінальні принти, що роблять виріб дійсно унікальним. Таким, який повністю відображує ваш характер і стиль.

Замовити друк на футболках, худі або світшотах сьогодні можна у тому числі онлайн. Для цього потрібно лише ознайомитися на promohit.com.ua з усіма кольорами та фасонами, а також сконструювати власний виріб та узгодити усі деталі з представниками компанії, що здійснюватиме друк.

Втім, як переконатися у тому, що готовий результат вам дійсно сподобається? Ми підготували кілька корисних порад.

Ретельно підбирайте одяг

Сьогодні друк можна здійснити на абсолютно різних елементах гардеробу:

  1. Футболки. Ідеальне рішення для літнього сезону. Це легкі елементи гардеробу, що відрізняються більш вільним фасоном. Можуть бути представлені у різних відтінках від базових до яскравих.
  2. Худі. Максимально утеплені речі. Ідеально підходять на холодну пору року. Додатково мають капюшони та кишені для кращого захисту тіла від морозів і вітру.
  3. Світшоти. Стильний базовий елемент гардеробу для роботи, навчання, прогулянок. Ідеально підходить на демісезон.

Окрім безпосередньо фасону, важливо надати перевагу і вибору матеріалів виробів, на які в подальшому буде нанесено принт. Тканина має бути гіпоалергенна, приємна на дотик, проста у догляді, а також міцна – здатна витримувати регулярне прання та часту експлуатацію. Найкраще для цього підходять натуральні матеріали, наприклад бавовна.

Її перевага полягає ще й у тому, що така тканина легко профарбовується у будь-якій, навіть найскладніший відтінок. Пігмент швидко проникає у структуру ниток та ретельно зафарбовує їх, дозволяючи зробити друк максимально якісним.

Завчасно обирайте принт

Неважливо, що саме ви будете наносити: цікаву фотографію, красиву картинку з інтернету або ж унікальне авторське зображення чи логотип з назвою вашої компанії. Подбайте про те, щоб принт:

  1. Був представлений у потрібному форматі. Якщо використовуєте, наприклад онлайн конструктор одягу під друк, там будуть окремі рекомендації щодо того, яким має бути формат завантажених файлів.
  2. Відрізняється високою роздільною здатністю. Чим вищим буде цей показник, тим більшим може бути саме зображення. Принти з мінімальною роздільною здатністю ви не зможете збільшувати, зберігши належну чіткість контурів та самого візерунку.

З усіма питаннями та проблемами завжди краще завчасно звернутися до представників компанії, яка здійснює власне друк на одязі. Там працюють досвідчені фахівці, які зможуть проконсультувати та надати усю необхідну допомогу, зробивши так, аби готовий результат вам сподобався.