Як вигідно купити БФП

Люди, які регулярно працюють з документами, далеко не завжди мають можливість встановити вдома або в офісі одночасно копір, факс, сканер та принтер. Універсальним рішенням у цьому випадку буде придбання БФП.

Особливості пристрою

БФП дозволяють виконувати декілька операцій. За допомогою таких пристроїв https://smartmag.biz.ua/mfu/ можна копіювати документи, сканувати їх та роздруковувати з носіїв.

Залежно від типу друку багатофункціональні пристрої бувають:

  • Струменевими. Струменевий друк утворюється за допомогою крапель фарби та електричного поля.
  • Лазерні. Порошок, що використовується в процесі друку, наноситься на папір за допомогою барабана з фоторецептором.
  • Світлодіодними. Друк здійснюється за допомогою світлодіодів. Вони розташовані над точками барабана.

Також багатофункціональні пристрої різняться за кольоровістю. Вони бувають повнокольоровими та монохромними (чорно-білими).

Додаткові можливості БФП

Всі типи багатофункціональних пристроїв дозволяють отримати двосторонній друк (дуплекс). До додаткових можливостей БФП слід зарахувати:

  • роботу з даними за допомогою зовнішніх накопичувачів (картридера);
  • підключення до локальної мережі (дані можна надіслати на друк одним натисканням кнопки);
  • бездротовий зв'язок (з'єднання відбувається WI-Fi);

Додатковим плюсом є автоподача. Машина сама подає аркуш паперу до приймача і (за потреби) перевертає оригінал у відповідному відсіку.

Що вибрати?

Для дому рекомендується вибирати лазерні пристрої, які друкують зі швидкістю 8-10 стор/хв. Для малого офісу підходить техніка, здатна оперативно друкувати документи і обробляти заявки, що надходять. Тому в такий офіс слід ставити БФП, що друкують зі швидкістю 30 стор/хв.

Для великого офісу слід вибирати модель, яка друкує зі швидкістю від 30-40 стор/хв. Місячний оборот хорошої моделі досягає 200 000 відбитків.

Якщо користувач працює з фотографіями та яскравими зображеннями, йому більше підійде струменевий БФП. Чорнила, які використовуються в таких моделях, дають дуже соковиті та глибокі кольори.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете усі типи БФП. Ми співпрацюємо з такими брендами як Xerox, Brother, Canon та Epson. Доставка техніки здійснюється по всій країні. Докладнішу інформацію можна отримати за телефоном.