Ноутбуки з доставкою по України

Сучасний ноутбук з високими технічними характеристиками-необхідність для будь-якої людини, яка працює або навчається. Ноутбук дозволяє працювати, користуватися Інтернетом, монтувати відео і виконувати інші важливі справи з будь-якої точки світу.

Наш магазин пропонує великий вибір ноутбуків від провідних брендів з доставкою в будь-який регіон України. Просто заходьте на сайт https://laptop-ukraine.top, вибирайте бренд який Вас цікавить, категорію і оформляйте замовлення з доставкою.

Вибір ноутбуків на сайті

На сайті магазину представлені ноутбуки провідних брендів Toshiba, Lenovo, HP, Dell, Acer, Asus і багатьох інших. Також тут можна придбати ноутбуки для ігор з потужною відеокартою, сенсорні ноутбуки, а також робочі станції.

У вартість будь-якого ноутбука входить гарантія якості на місяць, базовий пакет програм Windows і зарядний пристрій. Ноутбуки можуть володіти наступними технічними параметрами:

  • діагональ екрану: 14-17,3;
  • процесори на 2-4 ядра;
  • роздільна здатнійсть екрану: HD, FullHD, 4K;
  • процесори: Intel i3, i5, i7;
  • SSD диски: від 120gb до 1tb і вище;
  • об'єм оперативної пам'яті від 4gb до 32gb і вище;

У комплекті з кожною моделлю йде сертифікат якості, гарантійний талон і інструкція з експлуатації. Кожен ноутбук вже укомплектований пакетом базових програм Windows для друку, створення таблиць, презентацій. З таким ноутбуком можна повноцінно працювати, вчитися, спілкуватися по відеозв'язку, зберігати велику кількість документів. Завдяки компактним розмірам їх зручно брати з собою в подорож, не боячись пошкодити корпус.

Замовити ноутбук з доставкою

Ви можете придбати ноутбук у нас через каталог, вибравши бренд, який зацікавив, модель і сплативши замовлення картою будь-якого банку України. Якщо вам буде потрібна допомога з підбором моделі, ви можете звернутися до консультанта, який обов'язково підкаже оптимальний вам варіант для роботи або відеоігор. Ви також можете залишити свої відгуки на сайті, поділитися враженнями про якість техніки і роботи нашого магазину.