Створення мобільної котельні

Мобільна котельня модульного типу є хорошим посперечатися для будь-якого виробництва. Завдяки такому пристрою можна забезпечити стабільну подачу тепла і організувати роботу на будь-якому об'єкті.


Розробка мобільних котелень – це один з напрямків нашої компанії. Конструкції виготовляються з урахуванням держстандартів і техніки безпеки фахiвства..

Особливості розробки мобільних котелень

Перед розробкою котельні модульного типу враховуються наступні моменти:

 • потужність і продуктивність для обслуговування об'єкта;
 • Тип палива: дизель, мазут або тверде паливо;
 • клас котлів: парові, водогрійні або комбінованого типу;
 • норми по тиску і температурі пара;
 • формат і спосіб монтажу: на дах або окремо від будівлі;
 • тип об'єкта і монтажу (житловий будинок, торговий центр та ін).;

Площа мобільної котельні за нормами становить від 8 до квадратних метрів на кіловат потужності. Для створення конструкції використовується кілька блок-модулів.

Етапи створення мобільної котельні

Створення мобільного модульної котельні включає в себе наступні етапи:

 1. Підготовка загальних ескізів і графічних схем з урахуванням показників обслуговуваних об'єктів, планованих теплових навантажень.
 2. Визначення теплової потужності, в залежності від потреб виробничого об'єкта або житлового, адміністративної будівлі, кліматичних умов регіону, мінімальних і усереднених температур взимку, тривалості опалювального сезону.
 3. Створення фундаменту, якщо котельня буде встановлена на грунті малої щільності.
 4. Формування схеми теплопостачання, щоб комплекс працював без аварій і зайвих витрат.
 5. Затвердження проекту, отримання дозволів, узгодження проекту в уповноважених інстанціях.

Ви можете замовити проект і установку мобільного котельні у нас, скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті. Вартість проекту обговорюється заздалегідь на етапі першої консультації. Ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт у фотогалереї на сайті.

Ми гарантуємо високу якість конструкцій, відповідність стандартам і безпеку. З усіх питань ви можете звернутися до нашого консультанта, замовивши зворотний дзвінок на сайті. Також ви можете залишити свій відгук про роботу, поділитися своїми враженнями та побажаннями.

Також нагадаємо, що мобільна котельня модульного типу є хорошим посперечатися для будь-якого виробництва. Завдяки такому пристрою можна забезпечити стабільну подачу тепла і організувати роботу на будь-якому об'єкті.