Українські онлайн-підприємці отримали доступ до світового ринку завдяки інтеграції Western Bid з Shopify

Українські онлайн-продавці отримали потужний інструмент для виходу на міжнародний ринок завдяки інтеграції Western Bid з платформою електронної комерції Shopify. Це відкриває українським підприємцям доступ до мільярдів потенційних клієнтів по всьому світу.

Що таке Western Bid?

Western Bid — це українська логістична компанія, яка надає послуги доставки та митного оформлення для електронної комерції. Партнерство з Shopify дозволяє українським онлайн-продавцям легко інтегрувати свій магазин з інфраструктурою доставки Western Bid.

Можливості для українських онлайн-продавців

Інтеграція Western Bid з Shopify надає українським підприємцям ряд переваг:

 • Продаж на міжнародному ринку. Онлайн-продавці можуть відкривати магазини на Shopify і продавати товари клієнтам зі всього світу.
 • Прийом оплат від західних покупців. Western Bid забезпечує інтеграцію з платіжними шлюзами Stripe і PayPal, що дозволяє підприємцям приймати оплати від клієнтів з різних країн.
 • Міжнародна доставка. Western Bid пропонує послуги доставки по всьому світу, що спрощує процес відправки проданих товарів за кордон.

Як це працює?

Інтеграція Western Bid з Shopify здійснюється в кілька простих кроків:

 1. Відкрийте магазин на Shopify.
 2. Встановіть додаток Western Bid з магазину додатків Shopify.
 3. Підключіть свій обліковий запис Western Bid до свого магазину Shopify.
 4. Налаштуйте тарифи на доставку.
 5. Почніть продавати товари клієнтам по всьому світу.

Переваги для української економіки

Інтеграція Western Bid з Shopify створює ряд переваг для української економіки:

 • Збільшення експорту. Українські підприємці можуть продавати свої товари на міжнародному ринку, що призведе до збільшення експорту.
 • Створення робочих місць. Розвиток електронної комерції створить нові робочі місця в сфері логістики, оплати та обслуговування клієнтів.
 • Підвищення конкурентоспроможності. Доступ до світового ринку дозволить українським підприємцям підвищити свою конкурентоспроможність і розширити свій бізнес.

Інтеграція Western Bid з Shopify стала важливим кроком для українських онлайн-продавців. Вона надає підприємцям можливість вийти на міжнародний ринок, продавати товари клієнтам по всьому світу і приймати оплати від західних покупців. Це важливий крок до розвитку української економіки і розширення можливостей українського бізнесу.