Клей для нарощування вій: вибір, використання та догляд

Нарощування вій - популярна процедура, яка допомагає досягти виразного та об'ємного погляду. Одним із ключових елементів нарощування є клей, який використовується для фіксації штучних вій на натуральних. Вибір правильного клею має вирішальне значення для безпеки, комфорту і тривалості носіння нарощування.

Види клею для нарощування вій

На ринку існує декілька видів клею для нарощування вій www.divalen.com.ua/naroshuvannya-vij/klej-dlya-naroshuvannya-vij, кожен з них має свої особливості. Є клей на натуральній основі, що має низький рівень подразнення, клей на синтетичній основі, що забезпечує міцне зчеплення, гіпоалергенний клей для людей з чутливою шкірою, швидкий клей для швидкого застигання та повільний клей, який застигає повільніше для кращої корекції.

Вибір клею

Під час вибору клею для нарощування вій майстеру варто звертати увагу на кілька важливих аспектів. Необхідно обирати продукт з відповідним складом, який підійде для клієнта та не викличе алергічних реакцій. Також важливо враховувати консистенцію клею, яка впливає на його зручність нанесення та швидкість застигання. Потрібно вибирати швидке застигання для досвідчених майстрів та повільне застигання для новачків. Крім цього, слід брати до уваги термін носіння нарощування, оскільки деякі клеї можуть дозволяти триваліший ефект. І, звичайно, важливо знайти баланс між вартістю та якістю клею.

Використання клею

Для отримання міцного зчеплення та тривалого носіння нарощування дотримання правильного використання клею важливо. Майстер повинен очистити й знежирити натуральні вії перед нанесенням клею. Необхідно нанести тонку краплю клею на основу штучної вії та обережно притиснути її до натуральної, утримуючи протягом декількох секунд, поки клей застигне. Для найкращого застигання клею рекомендується контролювати температуру (20-25°C) та вологість (40-50%). Час застигання може відрізнятися в залежності від типу клею, тому важливо уважно дотримуватися інструкцій виробника.

Догляд за нарощеними віями

Щоб продовжити тривалість носіння нарощених вій, клієнт повинен дотримуватися рекомендацій щодо правильного очищення вій без масел або спирту, уникаючи тривалого контакту з водою, уникати використання масляної косметики, використовувати спеціальну щіточку для вій для їх розчісування та укладання, а також відвідувати майстра для регулярних корекцій кожні 2-3 тижні.

Використання правильного клею та дотримання інструкцій з догляду є важливими для успішного нарощування вій. Майстри повинні вибирати клей, який відповідає їхньому рівню навичок і потребам клієнтів, щоб забезпечити безпеку, комфорт і тривалість носіння нарощування.