Оплата штрафів за порушення ПДР онлайн: зручний та швидкий спосіб вирішення проблеми

У сучасному швидкоплинному світі все більше процесів переходить в онлайн-формат, включно з оплатою штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР). Ця можливість дозволяє водіям швидко та зручно позбутися проблем, пов'язаних з порушеннями, не витрачаючи час на візити до банку або інших установ.

Способи ідентифікації при оплаті штрафів за порушення ПДР онлайн

Існує кілька способів ідентифікації водія при оплаті штрафів за порушення ПДР в інтернеті https://fines.proizd.ua/. Це дозволяє платнику вибрати найзручніший для себе варіант. Нижче наведено основні способи ідентифікації:

По номеру постанови

Один з найпоширеніших способів оплати штрафу – це ідентифікація за номером постанови про адміністративне правопорушення. Цей номер вказується в постанові, яку водій отримує після фіксування порушення. Для оплати штрафу потрібно ввести номер постанови на відповідному сайті або в додатку, після чого система автоматично знайде інформацію про штраф і здійснить оплату.

По посвідченню водія

Водій також може сплатити штраф, ідентифікуючись за номером посвідчення водія. Цей спосіб особливо зручний, якщо водій не має під рукою постанову про адміністративне правопорушення, але знає номер свого посвідчення. В такому випадку, система автоматично перевірить наявність несплачених штрафів, пов'язаних з цим номером, і здійснить оплату.

По номеру паспорта

Якщо водій не має під рукою ні постанови, ні посвідчення, він може сплатити штраф, ідентифікуючись за номером паспорта. Цей спосіб має той самий принцип дії, що і ідентифікація за посвідченням водія.

По ID карті

ID карта (ідентифікаційна картка) також може бути використана для ідентифікації водія при оплаті штрафу. Цей спосіб зручний для тих, хто має ID карту замість паспорта. Процес оплати аналогічний до описаного вище: система перевіряє наявність несплачених штрафів, пов'язаних з номером ID карти, і здійснює оплату.

По ІПН (індивідуальному податковому номеру)

Окрім вищезазначених способів, водій може сплатити штраф, ідентифікуючись за своїм індивідуальним податковим номером (ІПН). Цей спосіб зручний для тих, хто знає свій ІПН напам'ять і не має під рукою інших документів.

За технічним паспортом

Нарешті, водій може сплатити штраф, ідентифікуючись за номером технічного паспорта транспортного засобу. Цей спосіб може бути корисним, якщо порушення ПДР було зафіксовано за допомогою відеофіксації або фотофіксації, і водій не отримав постанови про адміністративне правопорушення.