Косметологія взагалі та чистка шкіри у Львові зокрема

Сьогодні косметологія – це не тільки засоби догляду за шкірою. Сучасна косметологія активно розвивається, об'єднує апаратні, ін'єкційні методи і лазерні технології. За останнє десятиліття було розроблено багато нових технологій для покращення якості шкіри. Відмінною особливістю «Косметологія Si» si.lviv.ua у Львові є широкий спектр сучасних послуг та демократична цінова політика, що дозволяє вирішувати завдання з різних напрямків косметології. Усі процедури виконують лише професійні косметологи, які постійно підвищують свою кваліфікацію. Будь-яка розмова про салонні процедури для шкіри слід починати з розповіді про чистку обличчя у косметолога.

Чому чистка шкіри Львів така важлива?

У екологічній ситуації, що склалася, особливо в місті, наша шкіра відчуває постійний стрес. Взимку ми змушені переносити вітри, мокрий сніг, холод, внаслідок чого вона обвітрюється, грубіє, лущиться. Влітку на епідерміс впливають шкідливі сонячні промені, пил, який заповнює місто, вихлопні гази від автомобілів та інші токсини. Шкіра накопичує пил та мікрочастинки щодня. Наш імунітет не завжди справляється з щоденними потенційними небезпеками, тому шкіра обличчя потребує якісного очищення. Краще не намагатись проводити механічне чищення обличчя вдома самостійно! Ви зможете позбавитися тільки частини бруду, але глибокі шари дерми в домашніх умовах очистити неможливо. Що ж робити, якщо домашній засіб для вмивання не завжди справляється із завданням? Косметологи наголошують, що вибрати домашню косметику дуже складно. Величезна кількість марок, коштів із тисячею активних інгредієнтів – що ж потрібно саме вам? Ми часто експериментуємо, підбираючи косметику шляхом спроб і помилок. Але кожна помилка обов'язково позначиться на тонусі. Регулярне мануальне та ультразвукове чищення обличчя в салоні  «Косметологія Si» у Львові допоможе клітинам зберегти імунітет і силу, позбавить їх від глибоких забруднень. Будь-який з цих типів впливу гарантує результат – свіжа, чиста, оновлена ​​шкіра.

Види чисток обличчя у сучасній косметології

Механічна чистка. Ефективна процедура, яка передбачає попереднє розпарювання шкіри. Як відбувається чищення обличчя у косметолога, якщо використовується класична механічна методика? Обличчя розпарюють, в результаті пори відкриваються, і фахівець акуратно видаляє змертвілі клітини за допомогою спонжика. Потім косметолог використовує спеціальні інструменти для очищення пір і виконує гарячий компрес. На наступному етапі в наявності послідовно наносяться маски - бактерицидна, вітамінна, зволожуюча. Таким чином забезпечує антисептичну дію, при цьому шкіра насичується корисними речовинами, відновлюється її водний баланс. Механічна чистка є досить жорсткою та травматичною процедурою, після неї на шкірі залишаються почервоніння, які проходять через кілька днів.

Ультразвуковая чистка. Очищення шкіри за цією методикою забезпечує лікувально-гігієнічний ефект за рахунок високочастотних хвильових коливань. Ультразвук очищає шкіру від забруднень, рогових клітин, надлишків себуму, комедонів, сприяє зменшенню зморшок. При цьому не порушується цілісність епідермісу та не провокується гіперемія. Після чищення шкіра виглядає більш зволоженою, рівною, сяючою.

Комбінована чистка. Процедура включає механічну і ультразвукову чистку. За рахунок фізико-хімічної та теплової дії підвищується тонус шкіри, покращується мікроциркуляція.

Атравматична чистка. Делікатна процедура при якій чистка шкіри Львів проводиться за допомогою препаратів на основі органічних кислот, що дозволяє провести глибоке очищення шкіри, не пошкодивши її, за рахунок відсутності або мінімізації механічних впливів у зоні чищення. Такий вид пілінгу очищає пори, позбавляє від забруднень, запалень та жирного блиску. Буде корисним для кожного пацієнта, оскільки підходить для всіх типів шкіри.

По суті, професійна чистка обличчя завжди поєднує елементи кількох технік. Так, пігментних плям і ластовиння легко позбутися за допомогою лазера і хімічних препаратів. Видалення глибоких вугрів завжди проводять вручну. Щоб очистити пори, косметолог використовує апарат для вакуумного чищення. На консультації фахівці "Косметологія у Львові" підберуть відповідний саме вам спосіб догляду. Можливо достатньо однієї процедури раз на півроку. А можливо, буде потрібний цілий курс лікувального відновлення епідермісу. Ми гарантуємо не лише відмінний результат, а й абсолютну безпеку для вашого здоров'я!