Ви напевно не раз задавалися питанням, гуляючи Львовом, скільки може коштувати квартира у Львові

Ви напевно не раз задавалися питанням, гуляючи Львовом, скільки може коштувати квартира у Львові? Може, ви думаєте про те, щоб жити там у старості або купити власну квартиру, де ви проводили б у Львові стільки часу, скільки хотіли б на своїх умовах? У звіті OLX щодо оренда квартир Львів, який цитують українські ЗМІ, наводяться середні ціни на 1-, 2- та 3-кімнатні квартири у 6 районах Львова. Скільки коштує квартира у Львові?

Скільки коштує квартира у Львові?

Купити квартиру у Львові можна так само, як у будь-якому іншому місті світу. Важливі розташування, площа, обладнання, місце для паркування, балкон і т.д. Ціна залежить від стільких факторів, що на цю тему є окремі блоги, і цей точно не з-поміж них.

Багато квартир, представлених на ринку, гостро потребують ремонту. Однак це не та квартира, де мешкала бабуся, і за 20 років нічого не змінилося. Фарбування, провітрювання, легкого освіження точно замало. Це повністю зруйновані квартири, що вимагають знесення стін, фумігації, заміни вікон, дверей та ін. Іноді вам потрібно відремонтувати дах, а потім подбати про пошкоджені стелі. З іншого боку, саме такі квартири найбільш рентабельні і мають величезний потенціал, оскільки найчастіше знаходяться в самому центрі міста.

Скільки коштує оренда у Львові?

Аналізуючи ціни по всіх наведених регіонах, можна дійти невтішного висновку, що середня ціна однокімнатної квартири у Львові становить 7000 грн, середня ціна двокімнатної квартири – 8100 грн на місяць, а середня ціна трикімнатної квартири 10 034 грн. У Львові найдешевше винаймати однокімнатну квартиру біля вокзалу, що в середньому коштуватиме 6000 гривень.

Квартира у Львові у багатоквартирному будинку

Купівля квартири в новобудові, яка зі зрозумілих причин знаходиться не в самому центрі, коштує близько 1000 доларів за квадратний метр. Крім будинків 1980-х років, багато з яких можна знайти дешево в Сихові (львівський житловий масив), ми, звичайно ж, знайдемо і квартири в новобудовах, ціна яких дійсно може збити вас з пантелику. Втім, якщо ми вирішуємо переїхати до Львова, то це швидше не жити у Сихові у 17-поверхівці з виглядом у нікуди.

Квартира у львівському прибутковому будинку

Читаючи це, ми всі мріємо про квартиру у старому модерністському прибутковому будинку, каву на балконі з видом на чудові львівські прибуткові будинки, парки та дахи. Високі стелі, просторі кімнати і аромат історії в нашому сучасному виконанні. Ми маємо багато варіантів такої квартири у Львові. При покупці такої квартири ми враховуємо ситуацію, за якої ми хочемо не побачити Львів за один день, а мати місце, в яке можна буде повертатися щоразу.