Здорове харчування - хто цільова аудиторія і чого вона хоче

Здорове харчування стає з кожним роком дедалі популярнішим серед величезної кількості користувачів на всіх п'яти континентах. Інтернет-магазин «Гармонія Здоров'я» працює з різною цільовою аудиторією тривалий час; Пропонуються найкращі продукти, які мають усі необхідні сертифікати. Асортимент оновлюється щотижня.

Тексти описів розкривають суть усіх важливих питань. Завжди є можливість зателефонувати до служби підтримки, якщо необхідно уточнити якісь деталі. Для постійних покупців працює бонусна програма. Портал вантажиться однаково оперативно в десктопі та мобільній версії; Вся важлива інформація є на «першому екрані».

Фронтальна сторінка функціональна та зрозуміла навіть новачкам. Найпопулярніші сегменти користувачів є розділи здорового харчування: Вегетаріанці, Сироїди, Хворі на діабет, Крішнаїти та старовіри, Дівчата стежать за фігурою.

Не важко помітити, що мотиви бувають різні, кожен користувач має свої пріоритети, коли вивчає інтернет-ресурс. Вибір на порталі досить великий, кожен може знайти потрібний товар за прийнятною ціною. Щоб залучати дедалі більше нових клієнтів, асортименти порталу щодня поповнюються новими товарами.

Важливими є користувачі, які роблять дрібногуртові закупівлі для досить великих спільнот (велика сім'я, фітнес-клуб, кафе). Такі постійні клієнти є важливими, вони приносять передбачуваний прибуток щотижня або щомісяця.

Особливості

В інтернет-магазині «Гармонія здоров'я» товари не можна скуштувати, але є докладні описи та фото, які дають наочне уявлення про продукт. Розділи з аналітичними статтями та рецептами допомагають глибше зрозуміти філософію правильного харчування.

Важлива інформація про калорійність, на що звертають увагу в першу чергу. Є також можливість написати відгук (позитивний чи негативний). Практично всі ціни базуються в середньому сегменті, а якщо продукція подорожчала, то слідує роз'яснення.

Періодично публікуються докладні огляди того чи іншого виду здорового харчування.

Для постійних клієнтів є гнучка дисконтна система. Можливі будь-які форми розрахунків. Зайдіть до електронного каталогу, виберіть потрібні опції. Напишіть заявку, надішліть поштою. Добре працює служба підтримки. На усі актуальні запитання відповість черговий спеціаліст.