Бізнес на іграшках ручної роботи: вибір діяльності, Оформлення, технологія, матеріали, ціна і продаж

Багато жінок в наш час сидять вдома. Таким домосідкам часом приходить думка, щоб відкрити бізнес на іграшках ручної роботи. Перш за все це стосується безробітних дівчат, які перебувають у декреті, хобі яких пов'язане з цією діяльністю. Кожен знає, що зроблена руками виріб цінується вище фабричної дрібнички, тому за допомогою цього хобі можна дуже добре заробити. Однак, перед тим як відкрити бізнес на іграшках ручної роботи, необхідно все продумати. Бізнес на іграшках ручної роботи також є в статті https://zarobitok.press/na-domu/20-yak-zarobiti-na-samorobnikh-igrashkakh.html.

Вибір діяльності

Для того, щоб організувати подібний бізнес по іграшкам зробленим вручну, необхідно перш за все визначити, що ви будете виготовляти. Потрібно вибрати те, що ви вмієте робити дуже добре, і в чому у вас вже є достатній досвід. Це може бути, наприклад, виготовлення ляльок, плюшеві тварини та інше.

Як і з чого робити іграшкові вироби своїми руками залежить тільки від ваших навичок і бажань. Їх можна робити з таких матеріалів, як:

 • дерево;
 • вовна;
 • тканина;
 • вата.

Можна навчитися всьому в процесі. Більш того, в інтернеті дуже багато різних відео-уроків, організовують майстер-класи, спеціальні форуми. Також, щоб ваш бізнес на іграшках ручної роботи був актуальний, бажано придумати щось нове і чітко визначити, як він буде розвиватися.

Перевірка актуальності

Припустимо, ви вибрали шлях розвитку вашої справи, але ви не впевнені, що ви будете гідно заробляти на ньому? Тут вам допоможе Інтернет, в якому, за допомогою сайту «Яндекс Вордстат» перевіряється оригінальність Вашого напрямку. Сайт працює дуже просто. Наприклад, пишіть в рядок, який напрямок зацікавило вас. Далі сайт видає скільки людей цим цікавляться. Вибір ідеї для бізнесу своїми руками вкрай важливий. Тому не полінуйтеся витратити на це кілька днів.

Оформлення бізнесу

Виберіть організаційну структуру бізнесу. Безумовно, ви можете юридично не оформляти ваш бізнес, однак, якщо він розростеться, можуть з'явитися проблеми з законом, тому перш за все, краще зареєструвати ваш бізнес за законом. Звичайно, нікому не хочеться возитися з паперами. Але, це потрібно зробити, щоб не виникло проблем. Найкраще буде зареєструватися як індивідуальному підприємцю.

Закінчивши оформлення бізнесу на іграшках ручної роботи, ви можете не хвилюватися, про закон. Більш того, цілком перейти до виробництва і продажу своїх виробів.

Технологія

Одна з головних тем, від якої залежить прибутковий бізнес, це процес виробництва. Незважаючи на те, що в обраному вам напрямку, на ваш погляд, вам ніхто не рівня, пам'ятайте, що завжди є куди рости. Щоб ваша справа приносила вам хороший дохід, необхідно не зупинятися на досягнутому і весь час вчитися, наприклад, читати форуми, спілкуватися з іншими підприємцями, практикуватися.

Навіть якщо ви нічого не знаєте в цій сфері, але дуже хотіли б займатися дитячими іграшками, можете скористатися чужими роботами. Але тільки з дозволу авторів. Незважаючи на це, краще якомога швидше придумати що-небудь нове.

Матеріал

Щоб ваше підприємство приносило стабільний дохід необхідно весь час закуповувати необхідні матеріали.

Якщо ви будете шити вироби, то в першу чергу потрібно купити:

 • нитки і набір голок;
 • матеріал (тканини і т. д.);
 • фурнітура (гудзики, очі і т. д.);
 • ножиці;
 • набивка для виробів.

На первинні витрати професіонали радять витратити 4.000 грн. або більше, і це тільки на матеріали. Також, дуже важливо мати в розпорядженні швейну машинку, якщо звичайно ж, вона потрібна.

Ціна товару

Для того щоб ваш бізнес приносив стабільний і хороший прибуток, необхідно дуже відповідально і з розумінням вибрати гідну ціну за товар, що випускається. Не кожен початківець бізнесмен зможе оцінити свою роботу по достоїнству, слід, перш за все, пам'ятати, що не варто перебільшувати свій виріб, як, власне, і применшувати його. Найкращим варіантом буде подивитися ціну у конкурентів з подібними виробами і виставити свої іграшки приблизно за ту ж ціну.

Ті, хто вже має досвід, зазвичай оцінюють свій товар із собівартості. Вона свою чергу, являє собою витрати на матеріали і плату за праці автора. Кінцева ж ціна-собівартість, помножена як мінімум на два.

Продаж

Подібний бізнес на іграшках ручної роботи підходить не тільки для великих міст, але і для малонаселених пунктів, через те, що всіх покупців ви будете знаходити за допомогою інтернету.

Можемо запропонувати одну з найефективніших стратегій по заробітку на виробах ручної роботи:

 • Поширюйте оголошення про продаж свого товару. Викладайте фотографії та описи своїх виробів в соціальних мережах, на форумах, сайтах, попросіть друзів і рідних так само прорекламувати себе своїм знайомим. Один з сайтів, добре підходять для розкручування свого бізнесу є "ярмарок майстрів".
 • Самі або разом з друзями створіть паблік ВКонтакте, групу в ОК. додавайте в неї фотографії своїх виробів. Як можна частіше оновлюйте інформацію, заманюйте якомога більше людей в цю групу. І не скупіться на рекламі – зрештою, вона себе окупить сповна.
 • Реєструйтеся на таких сервісах, як OLX. Можна зробити заробіток на Avito. На цих сайтах буде можливість безкоштовно пропонувати свої вироби, тим самим збільшуючи свою популярність серед покупців.

Крім усіх цих порад, ви також можете взяти участь у різноманітних ярмарках, присвячених рукодільному ремеслу та співпрацювати з подарунковими магазинами. Також про бізнес та заробіток на дому можна ознайомитися в розділі тут.