Автоматизація торгівлі

Автоматичне виконання багатьох рутинних операцій та автоматизація роботи магазинної торгівлі рухає цей бізнес уперед. Це дає змогу оптимізувати витрати, створити необхідну технологічну та економічну міцність підприємства.

Використання сучасних технологій допоможе актуалізувати дані та привести їх у цифрову форму. Що своєю чергою дозволить не залежати від пожежі, викрадень, знищення внаслідок аварії, торгівельного обладнання. Всі необхідні дані про роботу торгової точки зберігаються на віртуальному сервері і доступні для використання у будь-який час. Таким чином автоматизація торгівлі дозволяє бізнесу активно працювати у конкурентних умовах та забезпечити високу якість обслуговування та надійність у роботі.

Отримати необхідні дані про вартість товару, сформувати чек для придбання з урахуванням знижок чи навпаки, націнок на якісну еродовану, модну річ, можна за допомогою нескладного в обслуговуванні комплекту приладів. Почнемо їх опис з мінімального набору.

Мінімальна конфігурація для стартапу та мікро-магазину

Це зазвичай підключені до стаціонарного комп’ютера або ноутбука, сканери штрих-кодів та чекові принтери. Мінімальний набір — найдешевший і дає змогу почати працювати з торгівельним стартапом.

Не дивлячись на те що навіть така конфігурація є цілком робочою, вона має все ж обмеження. І вирішити цю проблему можуть більш потужні і спеціалізовані комплекси з автоматизації торгової точки.

Потужні автоматизовані системи обслуговування

Якщо кількість покупців зростає, то краще все ж поквапитись із інвестиціями і отримати:

  • більше грошей завдяки поліпшенню обслуговування;
  • зростанню швидкості обслуговування;
  • зростанню кількості клієнтів які змогли комфортна і швидко отримати оплату за придбаний товар;

Такі комплекти суттєво відрізняються від звичайного розширеного функціоналу простої програми та мінімальної периферії. Це фактично автономні системи, які можуть працювати як на виїзді, так і в стаціонарних точках.

Базовий рівень — це POS-версія терміналу з повним комплектом для обслуговування клієнта на високій швидкості і з необхідним комфортом — швидкісний принтер для чеків, сканер для штрих-коду на обгортці товару або після зважування, електронні ваги, що замінюють звичайний ваговий прилад і передають інформацію про ціну та вагу товару одразу у програму для обліку;

Вищий рівень — потужна POS-система із сканером, принтером електронними вагами і підключенням до віртуального чи місцевого серверу, де зберігається вся комерційна інформація. Ці системи мають вишуканий дизайн, дуже легко інтегруються, можуть мати функцію автономної роботи тривалий час та працюють із високою швидкістю.