Купити картонні бирки дешево універсального дизайну безпосередньо зі складу

Картонная бирка купить

Бирка

Бирка – це невід'ємна частина швейного виробу, яка містить інформацію про торгову марку, виробника, склад матеріалу швейного виробу, розмір, рекомендації по догляду.

Бірки для одягу виконують дуже важливу функцію в процесі організації продажу, презентації і подальшої експлуатації швейних виробів.

Загалом бирки на одяг ділять на дві категорії: навісні бирки і пришивні бирки.

Навісні - це традиційно картонні бирки або цілі комплекти бирок з різних видів паперу, кальки або пластику. Бирка з картону - найзручніший варіант. Вона вирізняється товщиною і міцністю.

Картонна бирка

При виготовленні картонну бирку можна покрити лаком або заламінувати, прикрасити тисненням або фігурної висічкою. Саме тому бирки картонні отримали заслужене визнання всіх торгових марок одягу.

Модний сьогодні друк бирок на крафт папері має ряд обмежень. Крафт папір сам по собі тонкий, і може бути використаний тільки як доповнення для комплекту з декількох бирок. Найчастіше виготовляють бирки з крафт картону, він щільніший і добре тримає форму. Але при підготовці дизайну такої бирки потрібно врахувати, що на буру основу цієї бирки гарно накладається шоколадний або чорний колір. Інші кольори і їх відтінки «загубляться».

Щоб поліпшити ситуацію, на крафтову бирку спочатку наносять білий колір як основу, а зверху друкують інші.

Замовити паперові бирки на одяг в поліграфії Тріада-М можна онлайн безпосередньо на сайті заповнивши форму замовлення або за допомогою месенджерів. Бірки з картону своїми руками робити немає сенсу, оскільки друк бирок замовити недорого можна тиражем від 1000 шт.

Купити картонні бирки дешево універсального дизайну безпосередньо зі складу Тріада-М можна в будь-якій кількості.

Картонні етикетки для одягу можна і пришити. Такі картонні ярлики для одягу замовляють для шкарпеток, трусів, майок, штанів, спідниць, джинсів. В цих бирках при виробництві не роблять отвір під стрічку або голчастий пістолет для бирок.