Фахівці з послуг інтернет-маркетингу Інкейворд в Одесі

Агентство інтернет-маркетингу Інкейворд допомагає швидко поширити інформацію про бізнес. Фахівці користуються перевіреними методами, які вже діяли в їх практиці.

Основні завдання агентства:

  • привернути і утримати увагу цільової аудиторії;
  • переконати її після перегляду сайту прийняти рішення про покупку;
  • зміцнити довіру клієнта в тому, що він отримає якісний продукт або послугу.

У чому переваги підходу Інтернет-агентства

Якщо порівняти Інтернет-маркетинг з традиційними способами просування, то перший виграє. В чому?

  • Охоплює більшу кількість користувачів. Фізичних обмежень у інтернет-бізнесу немає. Вам не потрібно відкривати торгову точку, щоб продавати свої послуги, де б ви не захотіли.
  • Результат можна побачити практично відразу. Результат полягає в кількості кліків, реєстрацій на сайті, просто відвідувань або, в результаті, покупок.
  • Витрати на податки і місце перебування товарів або офісу зводиться до мінімуму. Це якщо порівнювати з бізнесом-оффлайн.
  • Легше дізнаватися переваги цільової аудиторії. За минулими покупками і бажанням користувача можна визначити, що запропонувати йому в наступний раз.
  • Можливо побудувати міцні відносини з клієнтами в реальному часі. Наприклад, агентство інтернет-маркетингу допомагає у відправці електронних листів, в яких міститься інформація про акції та знижки на ваш товар.
  • Клієнтам зручніше так працювати. Бізнесом можна займатися цілодобово, а клієнтам зручно, адже вони купують або замовляють послуги в будь-який час, без потреби відвідувати звичайний магазин.

Методи просування

Агентство інтернет-маркетингу: inkeyword.com.ua користується інструментами SEO-оптимізації. На основі запитів цільової аудиторії формується контент. Налаштовується навігація по сайту, загальна його структура. Виходить інформативний сайт, який зручний користувачам і який добре індексується пошуковиками.

Контент-маркетинг-це коли створюються публікації. Основний плюс-невелика ціна лідів. Але користуватися таким методом вигідніше тим організаціям, у яких вже є велика аудиторія. Завдяки цьому відвідувачі перетворяться на покупців. Для молодих компаній цей метод також дієвий, але його потрібно підкріплювати і іншими інструментами. Наприклад, SMM.

SMM-інструмент пов'язує компанію з потенційними клієнтами в соцмережах. Це дозволяє зробити більше продажів, швидше отримувати зворотний зв'язок. До того ж таким методом формується лояльність до бренду. Користуючись цим способом, агентство інтернет-маркетингу ретельно вивчає переваги вашої компанії. Якщо ви часто знімаєте відеоролики про продукт і проводите вебінари, то варто скористатися YouTube. А якщо у вас є якісні красиві фото, то Instagram і Фейсбук якраз те, що потрібно.

Звертайтеся в агентство інтернет-маркетингу Інкейворд і вам з радістю допоможуть.