Cеть магазинов детских товаров «ВотОнЯ»

Винний завод «Хареба». ТОВ ХАРЕБА УКРАЇНА є ексклюзивним представником відомої грузинської виноробної компанії Khareba в Україні. Винний завод «Хареба» («Winery Khareba») – великий виробник та дистриб'ютор грузинських вин усередині самої країни та за кордоном.

Що ж робить їхню продукцію такою особливою? Справа в тому, що «Хареба» зберігає традиції виробництва грузинських вин, використовуючи при цьому новітні технології. Гармонійне поєднання старих та нових знань дозволило дійти до створення унікальних уподобань. Заснована в 2004 році, компанія володіє більш ніж 1000 гектарами землі, де вирощуються 25 сортів винограду, з яких виробляються близько 50 видів вин, таких як Цицька, Крахуна, Цинандалі, Цолікаурі, Мукузані, Кіндзмараулі, Ахашені.

Вина компанії «Хареба»

Компанія виробляє великий асортимент вин: червоне, біле, рожеве і навіть ігристе, – їх можна знайти на прилавках виноробні. Виноград Ціцка (один із найстаріших білих сортів винограду, що виростають у Західній Грузії) використовується для виробництва ігристих вин. Пройшовши класичний процес витримки шампанського, підсумковий продукт отримує яскраво виражений аромат та квітковий присмак.

Для виробництва червоних вин компанія переважно використовує виноград сорту Сапераві. З цього унікального винограду, вирощеного в основному в регіоні Кахеті, виходить вино темно-гранатового кольору з чудовим ароматом та характеристиками вина, витриманого у бочці.

Для виробництва білих вин компанія використовує сорти винограду Ркацителі, Мцвані та Крахуна. Вино Цинандали белое сухое Khareba вважають однією з перлин грузинського виноробства. Напій відносять до категорії кращих білих вин у світі, що підтверджується численними нагородами. Для виробництва Цинандалі використовують виноград двох білих сортів – Ркацителі (близько 85%) та Мцвані (близько 15%). Цинандалі відносять до сухих марочних вин. Вміст спирту у ньому становить 10–12%. Оригінальний колір – ніжний солом'яний. Смак незвичайний, підбадьорливий: можна вловити терпку гіркоту та легку кислинку. Післясмак тривалий, насичений – плодовий, переважно цитрусовий. В ароматі є відтінки яблук, айви, персиків, деякі гурмани відзначають горіхові нотки. Взагалі Цинандалі вважається одним із найкисліших грузинських вин і водночас одним із найсмачніших. При цьому вартість напою є цілком демократичною.

Рожеві вина мають більш легкий фруктовий аромат і виражений ефект приємної насолоди після вживання. Для виробництва рожевих вин компанія переважно використовує такі сорти винограду: Аладастурі, Сапераві та Оцханурі Сапере. Ці вина слід подавати із фруктами або сиром. Особливо добре вони поєднуються з полуницею та вишнею. Дегустуючи вина виробництва компанії «Хареба», ви відчуєте смак квіткових ароматів молодого винограду, а також тонший і гармонійніший смак витриманих вин.

Винний тунель компанії «Хареба»

Найвідомішою пам'яткою винного заводу «Хареба» є унікальний винний льох у вигляді тунелю, прорубаного в скелі і довжиною 7,7 км. Тут цілий рік підтримується природна температура (близько +12...+14оС), а вологість становить 70%, що створює ідеальні умови для зберігання та витримки вина. Тут також є винний льох, де зберігається понад 25 000 пляшок вина найвищої якості. Тунель спочатку мав військове призначення. Пізніше він поступово втратив сенс як оборонна споруда і став використовуватися як унікальне сховище кращих вин Кахеті.

Перебуваючи в Грузії, обов'язково скуштуйте вино виробництва компанії «Хареба». Пляшка вина може стати чудовим подарунком рідним та близьким. Якщо у вас немає можливості відвідати Грузію та купити вино саме тут, ви можете спробувати знайти його у своєму рідному місті. ТОВ ХАРЕБА УКРАЇНА із задоволенням надасть вам таку можливість.