Будівельна техніка в оренду: чому вигідна послуга

Будівельні роботи не можуть уникнути спеціалізованої техніки. Застосування такої необхідно там, де вручну не впоратися. Особливо, якщо потрібна швидкість робіт. Використання однієї машини за день замінює бригаду будівельників, які працюватимуть цілий місяць.

Де не обійтись без спецтехніки?

Спецтехніка застосовується під час вирішення таких важливих питань, як будівництво будівель. Необхідність доводиться хоча б при врахуванні того факту, що перед тим, як зводити будову, під нього потрібно вирити котлован. Вирішити цю проблему може лише екскаватор.

Будівництво об'єктів інфраструктури також не обійдеться без спецтехніки під час зведення та ремонту мостів, доріг та інших об'єктів. Машини тут потрібні на вирішення подібних завдань. І звичайно спеціалізованої техніки потребують земляні роботи. Такі часто проводяться при облагородженні території. Для цього просто необхідно екскаватор, бульдозер та інші машини.

Яка спецтехніка знадобиться для будівництва будинку, прокладання комунікацій тощо. Для вирішення подібних завдань найчастіше потрібні:

  • Бульдозер. Потрібен для копання котловану під фундамент майбутньої будівлі.
  • Ямобур. Це невелика машина, яка застосовується для копання малих ям в основному під стовпи або стовпчастий фундамент.
  • Автокран. Потрібен за більших масштабів будівництва. Кран слугує для підняття матеріалів на поверхи.
  • Самоскид (вантажівка). Необхідний для позбавлення від будівельного сміття, яке утворюється при демонтажі старих та непотрібних будівель, а також викопаного зайвого ґрунту.
  • Автобетонозмішувач. Це пристрій для приготування розчину, який потрібний для заливання фундаменту та під цеглу.
  • Автонавантажувач (екскаватор-навантажувач). Даний вид техніки є універсальним і необхідний на початковому етапі під час підготовчих робіт ділянки.

Чому краще орендувати техніку, аніж її купити?

Серед переваг оренди техніки можна назвати економію грошей. Знадобитися може цілий арсенал машин, а використовувати їх потрібно лише для завдань, які вирішаться протягом 2-3 днів і більше не будуть потрібні. Витрати на покупку можуть сильно позначитися на фінансовому становищі та подальшому розвитку компанії. До того ж, грошей може не вистачити, т.к. спецтехніка коштує сотні тисяч карбованців.

Оренда хороша і тим, що можна обійтися без додаткових витрат на утримання та ремонт. При усуненні несправностей власної техніки необхідно як постійно замовляти часто виходять з ладу і дорогі деталі, а й витрачатися послуги майстра. Також для зберігання спецтехніки необхідно виділити місце під гараж, підтримувати у ньому певну температуру та забезпечувати охорону за додаткові гроші.