Увага – вибираємо автосервіс у Кременчуці

Ніщо в цьому світі не вічне. Автомобіль, як і будь-яка річ з часом зазнає зношування і потребує ремонту. Якщо ви дійсно любите свій автомобіль, навіть якщо у вас не вистачає коштів на його утримання, то ви повинні в будь-якому випадку знайти можливість регулярно обслуговувати машину, щоб максимально подовжити термін її служби.

Добре, якщо відремонтувати машину вдасться самостійно. А якщо у автовласника не вистачає на це умінь, обладнання чи просто часу? У такій ситуації важливо знайти добрих фахівців із ремонту машин.

Найпростіше шукати автосервіси за допомогою інтернету – Ви звузите коло вибору до кількох компаній. Найоптимальніший спосіб знайти відповідний автосервіс – скористатися онлайн-підбирачами сайтів. Якщо технічний центр має сайт, це вже опосередковано говорить про солідність підприємства.

Потрібен терміновий ремонт автомобіля? Потрібне планове ТО?

Ремонт авто у Кременчуці до Ваших послуг. Нижче наводимо критерії для вибору вашого майбутнього автосервісу:

 • Вибирайте спеціальні послуги. Чим ширший спектр послуг, тим вища ймовірність низької якості ремонту. Якщо стоїть вибір між компанією, орієнтованою на роботу тільки з легковими автомобілями, та організацією, де ремонтують і легковики, і вантажівки, і мотоцикли, варто зупинитися на першому варіанті.
 • Ознайомтеся із відгуками клієнтів. Виділивши для себе кілька відповідних компаній, зберіть усі можливі рекомендації та відгуки. Найпростіше пошукати їх в інтернеті, довідниках, блогах. Зрозуміло, при переважній кількості негативних оцінок краще відмовитись від послуг такої компанії.
 • Після порівняння відгуків коло має звузитися. Наразі можна звернути увагу на цінову політику. Для цього вивчіть інформацію на сайтах компаній або обдзвоніть місця, що цікавлять, відзначаючи для себе рівень вартості. Рекомендуємо вибирати золоту середину: відмовитись від найдорожчих пропозицій, але й найдешевші варіанти теж відкинути.
 • Перед тим, як віддати машину в ремонт, відвідайте автосервіс. Безпосередньо у місці проведення робіт багато чого може підказати, чи варто користуватися послугами цієї компанії. Насамперед, оцініть технічне оснащення. Сучасне обладнання, призначене для ремонту та профілактичних операцій, є показником якісного автосервісу. Якщо ж у майстерні видно застарілі пристосування, територія захаращена, довкола бруд, краще не довіряти таким фахівцям свою машину.
 • Деякі компанії надають послугу відеозйомки всіх процесів обслуговування. Це досить вагомий аргумент на користь організації, оскільки очевидно, що їй нема чого приховувати від клієнта.
 • Невеликий пробний ремонт – один із найбільш ефективних способів перевірки. Доручіть автосервісу надати вам нескладну послугу, наприклад, замінити мастило. І Ви будете мати уявлення про рівень цін. Крім того, ви зробите висновки про якість обслуговування — у хорошому сервісі не змусять довго чекати на черги, будуть ввічливі, використовують свіже мастило, акуратно виконають роботу.
 • Якщо у сервісі проводять первинний огляд автомобіля у присутності власника, це говорить про надійність підприємства. У процесі огляду майстри визначають загальний стан автомобіля та виявляють поломки, які належить усунути. Далі вони узгодять роботи, їхню черговість і вартість з клієнтом.

Вибір автосервісу – висновки

Порівнюючи автосервіси, потрібно враховувати кілька основних факторів:

 • рівень технічного оснащення;
 • спектр послуг;
 • оперативність надання послуг;
 • характер спілкування із боку персоналу;
 • зовнішній вигляд приміщення компанії;
 • можливість отримання попередньої консультації;
 • ціни;
 • деталі послуг для клієнтів.

Якщо підійти до вибору з урахуванням рекомендацій, вдасться передати машину в надійні руки і знайти оптимальне поєднання ціни та якості.