Просто про одноразові електронні цигарки

Електронні цигарки набули широкої популярності, яка стрімко зросла за останні кілька років. Це один із найефективніших методів, що дозволяють позбутися шкідливої ​​звички куріння. Застосовуючи такий пристрій замість звичної сигарети, користувач швидко забуває про тютюнову залежність, адже гаджет повністю імітує процес куріння.

Чи позбавить від тютюнопаління?

У продажу на сайті https://volini.com.ua/ присутні різноманітні пристрої від малого до великого, що видають невелику кількість пари або ж виробляють гігантські хмари. Можна придбати маленькі, великі, дизайнерські, механічні електронні сигарети. Електронки настільки різноманітні, що ринок вейпінгу може задовольнити будь-який смак. Однак багато потенційних покупців сумніваються, чи допоможе вейпінг позбутися тютюнової залежності. Якщо ви сумніваєтеся, рекомендуємо спробувати одноразові електронні сигарети.

Особливості одноразового пристрою

Одноразовий вейп-девайс на вигляд злегка нагадує звичну сигарету. Апарат заправлений рідиною у заводських умовах та не підлягає дозаправці. Як компоненти для суміші застосовують:

  • рослинний гліцерин;
  • пропіленгліколь;
  • залежно від виробника, в жижу можуть додавати незначну кількість дистильованої води;
  • деякі моделі у складі містять нікотин, інші поставляються без нього. Останні актуальні для користувачів, які вирішили повністю відмовитися від куріння, так і від нікотину;

Вартість одноразового гаджета трохи вища за пачку цигарок. Тому дозволити собі такий засіб проти куріння може кожна людина. Немає необхідності віддавати гроші за повноцінний бокс-мод та атомайзер. Набагато простіше спробувати ширяння на недорогому апараті і вирішити, чи варто витрачати кошти на повноцінний пристрій.

Плюси одноразових електронних цигарок

Одноразові електронні сигарети без нікотину мають безліч переваг:

  • мініатюрний гаджет, що не вимагає зусиль та часу для обслуговування;
  • максимальна схожість з аналоговою сигаретою;
  • Немає потреби в зарядці. Використовуючи ресурси акумулятора, можна утилізувати продукт звичайним способом;
  • великий вибір смаків: фруктові, ментолові, тютюнові та інші;
  • Не потрібно носити із собою флакон з жижею – пристрій не потребує заправки.

Як використовувати пристрій?

Одноразові сигарети прості в експлуатації. Принцип роботи також простий: усередині корпусу вбудований датчик, який активує нагрівальний елемент під час затягування, після чого генерується пара. Прилад не має кнопок та додаткових налаштувань.

Pod-системи – кишенькові та практичні

Більш просунутим варіантом маленьких кишенькових електричних сигарет є Pod-системи. Це маленькі кишенькові вейп-девайси із змінними картриджами. В даний час Pod-и набирають популярності завдяки їх практичності та економічності. Їхня ціна також невелика, а вага дозволяє носити маленьку електронку повсюдно. Так як Pod-и видають невелику кількість пари, заправляти їх доводиться більш насиченими нікотином рідинами. Тому якщо ви плануєте використовувати електронну сигарету з нікотином, варто звернути увагу на Pod-сигарети