Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Просто про одноразові електронні цигарки

Електронні цигарки набули широкої популярності, яка стрімко зросла за останні кілька років. Це один із найефективніших методів, що дозволяють позбутися шкідливої ​​звички куріння. Застосовуючи такий пристрій замість звичної сигарети, користувач швидко забуває про тютюнову залежність, адже гаджет повністю імітує процес куріння.

Чи позбавить від тютюнопаління?

У продажу на сайті https://volini.com.ua/ присутні різноманітні пристрої від малого до великого, що видають невелику кількість пари або ж виробляють гігантські хмари. Можна придбати маленькі, великі, дизайнерські, механічні електронні сигарети. Електронки настільки різноманітні, що ринок вейпінгу може задовольнити будь-який смак. Однак багато потенційних покупців сумніваються, чи допоможе вейпінг позбутися тютюнової залежності. Якщо ви сумніваєтеся, рекомендуємо спробувати одноразові електронні сигарети.

Особливості одноразового пристрою

Одноразовий вейп-девайс на вигляд злегка нагадує звичну сигарету. Апарат заправлений рідиною у заводських умовах та не підлягає дозаправці. Як компоненти для суміші застосовують:

  • рослинний гліцерин;
  • пропіленгліколь;
  • залежно від виробника, в жижу можуть додавати незначну кількість дистильованої води;
  • деякі моделі у складі містять нікотин, інші поставляються без нього. Останні актуальні для користувачів, які вирішили повністю відмовитися від куріння, так і від нікотину;

Вартість одноразового гаджета трохи вища за пачку цигарок. Тому дозволити собі такий засіб проти куріння може кожна людина. Немає необхідності віддавати гроші за повноцінний бокс-мод та атомайзер. Набагато простіше спробувати ширяння на недорогому апараті і вирішити, чи варто витрачати кошти на повноцінний пристрій.

Плюси одноразових електронних цигарок

Одноразові електронні сигарети без нікотину мають безліч переваг:

  • мініатюрний гаджет, що не вимагає зусиль та часу для обслуговування;
  • максимальна схожість з аналоговою сигаретою;
  • Немає потреби в зарядці. Використовуючи ресурси акумулятора, можна утилізувати продукт звичайним способом;
  • великий вибір смаків: фруктові, ментолові, тютюнові та інші;
  • Не потрібно носити із собою флакон з жижею – пристрій не потребує заправки.

Як використовувати пристрій?

Одноразові сигарети прості в експлуатації. Принцип роботи також простий: усередині корпусу вбудований датчик, який активує нагрівальний елемент під час затягування, після чого генерується пара. Прилад не має кнопок та додаткових налаштувань.

Pod-системи – кишенькові та практичні

Більш просунутим варіантом маленьких кишенькових електричних сигарет є Pod-системи. Це маленькі кишенькові вейп-девайси із змінними картриджами. В даний час Pod-и набирають популярності завдяки їх практичності та економічності. Їхня ціна також невелика, а вага дозволяє носити маленьку електронку повсюдно. Так як Pod-и видають невелику кількість пари, заправляти їх доводиться більш насиченими нікотином рідинами. Тому якщо ви плануєте використовувати електронну сигарету з нікотином, варто звернути увагу на Pod-сигарети