Ультразвук стає все більш популярним методом очищення шкіри

Ультразвук стає все більш популярним методом очищення шкіри під назвою кавітаційний пілінг. Ультразвукова хвиля в присутності делікатного тоніка створює бульбашки, наповнені розрідженим повітрям, які збільшуються і бурхливо лопаються

Під дією тепла і підвищеного тиску відбувається дуже ретельне і абсолютно безболісне очищення шкіри від залишкового шару ороговілого епідермісу, токсинів і секрету сальних залоз. Цей метод не потребує розігріву, тому його можна сміливо використовувати в догляді за судинною та чутливою шкірою. Пілінг ідеально готує шкіру до подальших процедур по догляду, значно підвищуючи поглинання нанесених косметичних засобів. Можна порекомендувати ультразвукову чистку шкіри обличчя в мережі салонів TK Laser https://tk-laser.com.ua/ua/chistka-ultrazvukovaya/.

Основною дією ультразвуку на тканини є механічна дія, яка називається мікромасажем і викликається коливаннями тиску під час ультразвукової хвилі.

Вібрації малої потужності та низької частоти випромінюють спеціальні насадки, які масажують шкіру, вкриту відповідним гелем (так званий зчіпний гель). Під час процедури препарат забезпечує відмінне зчеплення головки зі шкірою, що забезпечує плавність рухів і безперебійне проникнення ультразвуку в тканини. Завдяки цим коливанням у шкірі та підшкірній клітковині вібрують і нагріваються молекули, розширюються кровоносні судини, посилюється кровопостачання клітин, а з ним кисень і поживні речовини. Підвищується проникність клітинних мембран, що використовується для введення активних речовин з косметичних препаратів.

Ультразвук можна використовувати на гіпертрофічних рубцях (келоїдних) - шляхом ультразвукового масажу, а замість гелю додати в ультразвук препарат для розм'якшення рубців, наприклад, що містить силікон або екстракт центелли азіатської. Ці речовини містяться в різних кремах, гелях і мазях, представлених на фармацевтичному ринку і призначених для використання в домашніх умовах. Однак у багатьох випадках шрами неможливо повністю видалити. Однак, використовуючи різні засоби обробки, можна значно поліпшити їх зовнішній вигляд, так що вони стануть майже непомітними.

Хід процедури:

Лікування полягає в ін’єкції ділянок шкіри (обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови, тіла) за допомогою тонкої голки після попередньої місцевої анестезії за бажанням пацієнта. Мікроін'єкції робляться в глибину верхнього шару дерми.