Вольво ХС90 – Безпечніший, економніший, вишуканіший

Безпечніший, економніший, вишуканіший, простіший у використанні, комфортніший... Новий Volvo XC90 створений, щоб бути кращим за свого попередника в усіх відношеннях. За посиланням ви знайдете Volvo модельний ряд.

Представники Volvo гарантують, що XC90 другого покоління є найдосконалішою моделлю в історії бренду, відкриваючи нову главу в історії Volvo та встановлюючи стандарти на наступне десятиліття. Тому рекомендуємо купити новий Вольво ХС90.

Volvo XC90 — знову в грі

У концерну було багато часу для підготовки нового XC90. Перша версія шведського позашляховика побачила світ у 2002 році і з мінімальними доопрацюваннями залишалася у виробництві до 2014 року. Це довгий час, протягом якого автомобільна промисловість змінилася до невпізнання. Напрямок еволюції найкраще описують слова дизайн, мультимедіа та мінімалізм. XC90 ідеально вписується в нові тренди представлені на https://viking-motors.ua/.

Мінімалістичні та більш рішучі лінії кузова радують око. У поєднанні з великою решіткою радіатора вони також відсилають до славної історії марки. Візитною карткою XC90, а в майбутньому й інших Volvo нового покоління, є перевернута Т-подібна система денних ходових вогнів, яку шведи назвали Молотом Тора.

Кузов приховує абсолютно нову механіку. Представлений XC90 не має нічого спільного зі своїм попередником. Також вона істотно відрізняється від інших моделей групи. Позашляховик побудований на новій модульній платформі SPA, яка була повністю розроблена інженерами Volvo. Надалі ми зустрінемо її в інших моделях шведського бренду. У SPA, як і у Volkswagen MQB, єдиною константою є відстань між педалями та передньою віссю.

Інші частини платформи можна адаптувати до вимог конкретної моделі. Оптимізація конструкції, використання легких матеріалів і збільшення частки високоміцних сталей дозволили зменшити вагу автомобіля — новий XC90 на 125 кг легший за свого попередника. Знижена вага має сприяти керованості XC90. Також варто очікувати більшого комфорту. Передні і задні колеса Volvo XC90 будуть направлятися за допомогою багатоважільної підвіски. Одним з варіантів є пневмопідвіска. «Пневматика», яка використовується в позашляховиках конкурентів, дуже ефективно поглинає нерівності дороги.

Нагадаємо, що новий Volvo XC90 створений, щоб бути кращим за свого попередника в усіх відношеннях.