Шиномонтаж – які послуги надає

Шини – це єдиний елемент, який має прямий контакт з поверхнею, по якій ми їздимо. Вони впливають на гальмівний шлях, прискорення, комфорт водіння та навіть безпеку. У сьогоднішній статті ми розповімо про те, чому варто обслуговувати шини і які послуги пропонує шиномонтаж на Позняках.

Загальний перелік послуг наступний:

  • Заміна шин;
  • Балансування коліс;
  • Накачування коліс азотом;
  • Ремонт шин
  • Сезонне зберігання шин

Це – найпопулярніший шиномонтажний сервіс. Замінюємо їх найчастіше в літній або зимовий період. Однак слід пам’ятати, що у разі пошкодження шини або протектора слід негайно звернутися в перевірений сервісний центр для заміни шини.

Якщо колеса неправильно збалансовані, вони становлять велику небезпеку для водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Дисбаланс шин проявляється вібрацією кузова і керма. Ми також можемо помітити, як кермо тягне в певному напрямку. Якщо трапиться наїзд на бордюр, стовп чи інший склобій, то обов’язково треба їхати в шиномонтаж для балансування коліс.

Азот становить 80% звичайного повітря, тож чому відкачка азоту стає такою популярною та рекомендованою послугою? Тиск в шинах, наповнених 100% стисненим азотом, підтримується в кілька разів довше. Часті перепади тиску зі звичайним повітрям скоротять термін служби шин. Використання азоту для накачування коліс подовжує термін служби шини до 20%. Цей спосіб накачування шин донедавна викликав суперечки, але зараз у нього з’явилося багато шанувальників і все більше людей вирішують заправляти шини азотом.

У разі значного пошкодження шини або протектора ми можемо спробувати відремонтувати шину. Послуга полягає в ретельному очищенні шини і діагностиці, а потім в усуненні пошкоджень, наприклад, якщо в шині з'явилася дірка, на її місці з'являється спеціальна латка або грибок. Потім шину перевіряють під тиском, щоб переконатися, що все добре відремонтовано.

Це чудова послуга для людей, яким немає де їх зберігати при заміні шин на літні чи зимові. Автосервіси пропонують послугу сезонного зберігання шин. Сервіс збереже наші шини, а перед передачею почистить і поставить на диски автомобіля. Багато сервісів пропонують послугу балансування коліс після встановлення шин.