1С Підприємство

Сьогодні в Україні є ще досить підприємств, чиї керівники не до кінця усвідомлюють всі вигоди від налагодження системи автоматизації обліку. Тим часом помітне зменшення ручної праці – це лише мала частка того, що можна отримати, якщо купити 1С.

Фахівці вважають, що найбільш поширеними помилками, що не дають ефективно автоматизувати процеси в будь-якому виді бізнесу, є горезвісне бажання заощадити і придбати так зване безкоштовне програмне забезпечення.

Також великим недоліком який часто можливо зустріти є ​​так звана острівна автоматизація, коли замість створення загальної системи управління підприємством автоматизуються лише окремі його ділянки.

Помітно позначаться на загальному результаті впровадження і відмова від запрошення професіоналів. Довіра до своїх співробітників – це правильно. Але в питаннях, що вимагають високої кваліфікації і вузькоспеціалізованих знань, правильніше буде звернутися до професіоналів, здатних в найкоротші терміни здійснити як оновлення 1С, так і вирішити безліч інших питань.

Ось загальні відомості і характеристики щодо того, що дає программа 1с.

Дана програма призначається для бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку на будь-якому підприємстві. Вона враховує всі сфери його життєдіяльності. Оскільки вона найбільш поширена на пострадянському просторі, то вона має адекватну вартість. Зарубіжні аналоги обійдуться в кілька разів дорожче.

Сьогодні становище програми «1С:Підприємство 8» на ринку України практично монопольне. Вона функціональна за рахунок присутності в ній модулів податкового та бухгалтерського обліку.

Розробники здійснюють регулярний контроль за якістю послуг фірм-партнерів (а їх по країні налічується близько 500-т). Систематично здійснюються заходи, спрямовані на поліпшення якості послуг і найбільш повного втілення всіх бажань клієнтів і замовників.

Додатковою перевагою є також і те, що для всіх користувачів, які хочуть впровадити у себе «1С:Підприємство 8», існує величезний масив літератури українською та російською мовами. Також у відкритому доступі є велика кількість навчальних відеоматеріалів та методичної літератури. Причому деякі навчальні програми можна знайти абсолютно безкоштовно.

При правильному впровадженні та використанні програми 1С Підприємство ефективність на підприємстві зросте не на 10-20%, а багаторазово.