Основні різновиди сучасного екологічного пакування

Багато компаній та виробників під час реалізації своєї продукції стикаються з неякісним пакуванням товару, що часто призводить не просто до неприємних ситуацій, але й до фінансових втрат. Саме тому дуже важливо подбати, щоб пакування було надійним, зручним та екологічним. Це дозволить покупцю додатково задоволення від отримання власного замовлення.

На сайті holandprint.com.ua у вас є можливість ознайомитися з різними варіантами пакування, щоб обрати для себе саме той, який підходитиме найбільше

Яке буває пакування

Для пакування можуть використовуватися зовсім різні матеріали. Але наразі багато компаній відмовляються від таких синтетичних варіантів, як поліпропілен та поліетилен. Це звісно досить дешеві матеріали, але в певних ситуаціях вони можуть бути досить непрактичними.

Натомість попит на картонні коробки та паперові пакети стабільно зростає. Це абсолютно екологічні матеріали, що дуже важливо для соціально відповідального бізнесу, які також відрізняються цілою низкою переваг.

Отже, до таких такого пакування варто віднести:

  1. Пакети Саше – це невеликі пакети з крафт паперу, в яких немає ручок. Вони відрізняються пласкою квадратною або прямокутною формою. Часто використовується для реалізації та зберігання такої продукції як: випічка, продукти харчування, біжутерія, побутова хімія, косметика, ювелірні вироби тощо.
  2. Паперові пакети без ручок – також виготовляються з крафт паперу. Це цупкий та міцний матеріал, який пропускає повітря, що дозволяє забезпечити його зручну циркуляцію. Це важливо під час реалізації продуктів харчування. Але пакети з крафт паперу без ручок також можуть використовуватися для продажу біжутерії, ювелірних виробів, техніки, готових страв. В останньому випадку таке пакування використовується найчастіше.
  3. Паперові пакети з ручками – фактично є аналогом попереднього варіанти з єдиною різницею, що таке пакування передбачає наявність ручок певного формату. Це надійний варіант для пакування своєї продукції. До того ж у замовника є широкій вибір стосовного того, як оформити дизайн такого пакету.
  4. Картонні упаковки – неймовірно популярний варіант пакування, який використовується практично в будь-якій сфері. Тут для замовників доступний великий вибір форм, розмірів та матеріалів, що дозволяє віднайти оптимальний варіант під власні потреби.

На що потрібно звернути увагу під час вибору пакування

Вибір пакування – це непростий процес, особливо, якщо його замовляють вперше. Саме тому варто звернути увагу на низку таких факторів як: розмір (висота, ширина, довжина), матеріал виготовлення, дизайн, колір, наявність принту тощо. Якщо ви не впевнені з вибором, найкраще звернутися до професіоналів. В такому випадку представники компанії HolandPrint з радістю дадуть відповіді на всі ваші запитання.