Уроки малювання людини для дітей та дорослих

Бажання намалювати людину виникає від емоцій, які викликає в нас та чи інша людина. Зазвичай це добрі знайомі або ж вигаданий персонаж, який надихає нас та викликає зацікавленість. Але намалювати людину не так вже просто, як здається з першого погляду. Щоб результат вас не розчарував потрібно мати спеціальні знання та відточувати техніку, яка допоможе перенести на аркуш паперу те, що ви тримаєте у голові.

Уроки малювання людини в онлайн школі “Хамелеон” допоможуть вам розкрити свої таланти, удосконалити техніку, побачити та виправити помилки, яких ви до того припускались та стати професійним художником з обраної вами техніки.

Чого ви навчитесь на курсі малювання людини

По-перше, цей курс буде корисним для тих художників, які хочуть засвоїти основи малювання людського тіла з самого початку, розуміти його рельєф та пропорції. Якщо ви або ваша дитина маєте здібності до мистецтва та дизайну, ви зможете збагатити свої знання про анатомію людського тіла та відтворити це на аркуші паперу.

На курс можуть зареєструватися навіть професійні художники, які бажають покращити свою техніку та навички, навчитись більш виразно висловлювати свої ідеї за допомогою паперу та олівця. Також уроки малювання будуть корисні для аніматорів та коміксистів, яким не вистачає знань про анатомію будови людини для створення ще більш реалістичних персонажів.

Онлайн школа малювання “Хамелеон” запрошує усіх охочих творчих особистостей, які цікавляться малюнком людського тіла та бажають розширити свої художні горизонти. Тому вік і рівень майстерності не має бути перешкодою для майбутніх учнів.

Програма курсу включає:

  • пропорції людського тіла;
  • череп людини;
  • м’язи черепа та міміка;
  • скелет людини;
  • м’язи шиї та грудний відділ;
  • м’язи рук;
  • м’язи ніг та стоп людини;
  • малювання людини в різних положеннях.

На сайті ви можете ознайомитись з роботами інших студентів та оцінити рівень навчання в онлайн школі. Цікаві та талановиті вчителі, доступність ведення уроку, легка та приємна атмосфера — все це сприяє вивченню нової для вас інформації, одночасної практики, а також ви зможете завести нові цікаві та приємні знайомства, які можуть знадобитися вам в подальшому житті.

Онлайн школа “Хамелеон” — це творчий хаб для людей будь-якого віку, який розкриває їх таланти та сприяє подальшому розвитку, який вони зможуть застосувати на практиці чи при пошуку роботи.