Майстер-класи у Києві та області

Арт-СТУДІЯ "Радуга" https://radugamir.kiev.ua/uk/ в Києві пропонує майстер-класи для дітей і дорослих за різними художніми напрямками. З нами ви навчитеся красиво малювати, виготовляти різні вироби в техніці пап'є-маше, орігамі, розписувати Іграшки і творчо самовиражатися.

Якщо вас цікавлять майстер-класи в Києві, ви можете зайти на наш сайт і залишити заявку із зазначенням цікавить напрямки і кількості відвідувачів.

Вибір майстер-класів в Києві

Арт-студія пропонує майстер-класи за наступними напрямками:

  • малювання гуашшю і аквареллю;
  • графіка олівцем і тушшю;
  • паперові вироби в техніці орігамі;
  • плетіння вузликів макраме;
  • виготовлення виробів пап'є-маше;
  • виготовлення та розпис іграшок з глини;
  • вироби з природних матеріалів;
  • виготовлення слаймів;

На сайті є актуальний розклад майстер-класів по датах, щоб відвідувачі могли розпланувати свої дні і вибрати собі заняття до душі. Після майстер-класу проводиться фото з виробами і малюнками на пам'ять, а всі вироби відвідувачі забирають з собою. Заняття проводять досвідчені викладачі декоративно-прикладної творчості, які вміють зацікавити і дохідливо пояснити всі моменти. Заняття підходять для початківців і тих, хто вже пробував себе у творчості і працював з різними матеріалами.

Відвідування майстер-класу-хороший привід підготувати подарунок своїми руками для близької людини напередодні свята. Викладач допоможе красиво оформити готовий виріб, щоб сюрприз справив незабутнє враження на адресата. Відвідування творчих майстер-класів-це можливість продуктивно провести вихідний і підняти собі настрій, а також поспілкуватися з однодумцями. Заняття проходять в центрі міста, до нас зручно дістатися з будь-якого району Києва. На майстер-клас можна прийти з друзями або всією сім'єю - це дуже зближує. 

Записатися на майстер-клас

Записатися на майстер-клас можна за посиланням https://radugamir.kiev.ua/uk/ ви просто вибираєте цікавить напрямок і дату. Ближче до початку заходу Вам прийде з ообщеніе з нагадуванням про заняття. Ви також можете залишити свій відгук у соціальних мережах, поділитися фотографіями та своїми враженнями від діяльності. Ми чекаємо дітей і дорослих, щоб разом створити справжнє диво!