Мийка машин на станціях самообслуговання

Мийка машин – затребуваний бізнес, який буде користуватися попитом в будь-якому місті. Автоматична мийка особливо зручна у використанні, так як вона дозволяє надавати послуги, при цьому плату стягує пристрій, а підприємцю залишається лише контролювати процес і стежити за виручкою.

Кращий спосіб заощадити час і кошти – замовити таку послугу як мийка самообслуговування під ключ з матеріалами, витратними матеріалами і програмним забезпеченням. Таке придбання досить швидко окупається і дозволяє налагодити стабільний бізнес.

Технічні характеристики мийки самообслуговування

Автомобільна мийка самообслуговування включає в себе наступні елементи:

  • пульт управління з усіма налаштуваннями: подача води, температура, включення і виключення апарату;
  • резервуар з водою;
  • шланг для миття автомобіля;
  • резервуар для миючого засобу;
  • програмне забезпечення по підключенню і роботі пристрою;
  • сенсорний екран для налаштувань;
  • термінал для прийому оплати банківською картою;

Керувати автоматичною автомобільною мийкою дуже просто. Користувач вибирає оптимальний режим подачі води, вибирає потрібну опцію на сенсорному екрані, і система автоматично подає воду і миючий засіб. Перед початком роботи апарат запитує передоплату, яку необхідно внести банківською картою через термінал. Завдяки роботі під ключ замовнику не доведеться окремо підбирати запчастини та програмне забезпечення – все буде зроблено одним фахівцем в ході виконання замовлення. Всі технічні характеристики містяться в описі до агрегату.

Замовити автомийку самообслуговування під ключ

Для замовлення такої Автомийки https://de-wash.com/ потрібно скористатися формою зворотного зв'язку на сайті, вибрати модель і дату, до якої потрібно виготовити обладнання. Ціна буде залежати від обраної конструкції і технічних характеристик, таких як сила подачі води, обсяг резервуара і багато іншого. Більш детально проконсультуватися з приводу технічного оснащення можна по телефону з менеджером. Доставка обладнання проводиться по всіх регіонах України. Ви також можете залишити свій відгук на сайті, поділитися враженнями від техніки та якості обслуговування. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами, всі супровідні документи надаються.