Купить испанскую плитку

Хостели Львова — найдешевший варіант житла у найгарнішому місті України

Серед чудових населених пунктів України, особливою популярністю у вітчизняних та зарубіжних туристів користується старовинний Львів! Місто напрочуд гарне та гостинне! Обласний центр може пишатися своїми унікальними пам'ятками – Високим замком, Латинським собором XIV сторіччя, Оперним театром, собором святого Юра, каплицею Боїмів. Гості міста Лева залишаться в захваті від старовинної площі Ринок, а молоді люди зможуть освідчитися один одному в коханні, відвідавши італійське подвір'я епохи Відродження.

Хостели Львова, ціни

У Львові можливо орендувати житло будь-якої цінової категорії як в центрі, поряд з визначними архітектурними пам'ятками, так і біля залізничної станції та центрального автовокзалу, на незначній відстані від аеропорту, в Галицькому та Залізничному районах, а також у передмісті.

Хостели Львова — найдешевші варіанти житла, які особливо полюбляють компанії молодих людей, а також заощадливі мандрівники, котрі не бажають переплачувати за ночівлю в готелі.

Заселившись в хостел, турист отримує хороші умови проживання, комфортне спальне місце (але без додаткових зручностей), надзвичайно приємну атмосферу та можливість спілкуватися не лише з цікавими людьми, а й вихідцями з іноземних держав!

На хостели Львова ціни також різняться. Найдорожчі з них знаходяться в центральній та історичній частині міста, більш бюджетні — на околицях, в спальних районах, подалі від місцевих пам'яток.

Серед хостелів міста Лева, особливо затребувані — Lion's Heart та «На Руській», Del Pozitiff та Lviv Lucky Hostel, Vitan та Voyager, Cossacks Hostel та EUROPE.

львів хостели

Можна орендувати у Львові хостел недорого — Wanted. Він розташований в центральній частині міста, на відстані п'ятисот метрів від знаменитої площі Ринок, трьох з половиною кілометрів від залізничного вокзалу та восьми кілометрів від аеропорту.

Туристам пропонують заселитися в чотиримісні, восьмимісні та семимісні загальні номери, обрати шестимісний жіночий номер, тримісний «делюкс» з балконом та без нього. Номери оснащені системою кондиціювання, шафами для зберігання верхнього одягу, мають доступ до Wi-Fi зони. Гості зможуть залишити власне авто не безкоштовній парковці. Для того, щоб постояльці готували собі їжу самостійно, облаштовано кухню загального користування. На ній знаходиться холодильник та мікрохвильова піч, набір кухонно-столового приладдя. В хостелі цілодобово працює стійка реєстрації.

Серед різноманіття хостелів Львова в центрі, недорого можливо забронювати також Rest Time Hostel. В ньому представлені три, комфортабельні для проживання, номери з безкоштовним доступом до інтернету – чотиримісний, загальний восьмимісний, двомісний з роздільними ліжками та ортопедичними матрацами.

Для зберігання особистих речей постояльців передбачені індивідуальні шафи. На поверсі розташовані два санвузли загального користування. Для того, щоб постояльці змогли готувати їжу на сніданок, обід та вечерю, облаштовано загальну кухню. Вона містить холодильник, плиту, електрочайник, пральну машину, посуд. Також в хостелі передбачено зону для відпочинку, укомплектовану м'якими диванами та телевізором.

готелі в львові

Серед хостелів Львова у центрі (біля площі Ринок) слід виділити Good Hostel. Від «серця» міста його відокремлює лише п'ятсот дев'яносто метрів. В хостелі передбачені дві охайні кімнати – шестимісна та восьмимісна. В кожному номері є доступ до безкоштовного Wi-Fi. Двох'ярусні ліжка укомплектовані ортопедичними матрасами.

Куховарити можна на кухні загального користування, обладнаній холодильником та мікрохвильовою піччю, електричним чайником та набором посуду. Постояльці зможуть безкоштовно готувати собі чай або каву, а також користуватися праскою, феном, пральною машиною. В Good Hostel є два санвузли з душовими кабінами. Холодна та гаряча вода постачається протягом всього дня, без перебоїв.

Хостел у Львові недорого можна забронювати також поблизу залізничного вокзалу. Хороші умови проживання пропонує гостям хостел Splash, номерний фонд якого складають три спальні, розраховані на чотирьох, шістьох та десяти чоловік. Зупинивши вибір на хостелі Splash, постояльці отримують безкоштовний інтернет, можливість користуватися індивідуальними шафами та загальною кухнею, укомплектованою телевізором, по якому транслюються супутникові канали, холодильником та мікрохвильовою піччю, машиною для приготування кави та електричним чайником. Також гостям пропонують скористатися пральною машиною. Біля хостелу Splash відведені місця для паркування автомобілів.