Лiжко та матраци для лежачих хворих

Щоб забезпечити належний догляд за лежачим хворим, необхідно оснастити лікарняну палату або кімнату, де проживає людина, необхідним обладнанням. Це допомагає полегшити стан і поліпшити якість життя хворого, а також спростити роботу медперсоналу або доглядають за ним родичів.

На нашому сайті ви знайдете великий вибір меблів, як, наприклад, ліжка для лежачих хворих дома, які дозволяють регулювати положення тіла, зручно міняти постільну білизну і створювати комфортні умови для пацієнта. Всі представлені моделі ліжок зручні і функціональні, довговічні у використанні і повністю безпечні для пацієнта. 

Технічні характеристики ліжка для лежачих хворих

На такому ліжку має бути комфортно пацієнту і медперсоналу, який доглядає за ним: годує, допомагає піднятися, щоб провести гігієнічні маніпуляції, зробити укол. Ліжко для лежачих хворих володіє наступними відмітними особливостями:

  • регульоване положення спального місця;
  • коліщатка для переміщення ліжка;
  • Кількість секцій в ложі - від 3 до 4;
  • можливість зайняти лежаче, напівлежаче або сидяче положення;
  • наявність електроприводу для регулювання положення ліжка;
  • наявність пульта дистанційного керування;

Завдяки такому ліжку пацієнта можна легко підняти або посадити, щоб виконати медичні або доглядові маніпуляції. Така ліжко повинна мати матрац від пролежнів, щоб тіло пацієнта не постраждало від постійного перебування в лежачому положенні. Такі матраци виготовляють з наповненням з латексу, гелю, води, повітря, насіння проса або льону. Вироби допомагають знизити максимально контактний тиск. Матрац при необхідності можна легко випрати, матеріал гігієнічний і не викликає алергічних реакцій.

Замовити ліжка і протипролежневі матраци для лежачих хворих

Оформити замовлення на покупку і доставку обладнання для лежачих хворих можна через каталог на нашому сайті. Крім цього, у нас є розділ лабораторне обладнання, де можна придбати пробірки, мікроскопи та інші інструменти для забору та дослідження біологічних матеріалів. Доставка обладнання здійснюється по всіх регіонах України, оплатити замовлення можна картою будь-якого банку. У комплекті з обладнанням йдуть сертифікати якості та інструкції з експлуатації.