Мебля для косметичного кабинету

Регулярна епіляція тіла-найважливіший момент для кожної жінки. Багато пані хочуть, щоб їх ніжки завжди були гладкими і привабливими, при цьому процедура було максимально ефективною, щоб не довелося часто відвідувати фахівця. Саме тому студія лазерної епіляції Київ працює за новітніми технологіями, забезпечуючи комфорт, безболісність і результат. Всього декількох сеансів досить для того, щоб волосся на ногах і інших ділянках тіла сповільнили своє зростання і перестали рости зовсім.

Переваги студії лазерної епіляції

Лазерна епіляція передбачає вплив на волосяні цибулини лазерного випромінювання. Завдяки цьому ріст волосся поступово сповільнюється, і дівчатам не доводиться вдаватися до повторних процедур. Для досягнення повного ефекту досить відвідати десять сеансів епіляції, і можна назавжди забути про волосся там, де їх бути не повинно.

Дана процедура має ряд достоїнств:

  • повний комфорт і безболісність;
  • відсутність побічних ефектів;
  • гарантія результату;
  • підходить для всіх областей тіла: ноги, руки, зона бікіні;

Під час процедури клієнт знаходиться на кушетці в положенні лежачи, а майстер виконує всі необхідні маніпуляції. Один сеанс триває сорок хвилин, після чого клієнт може вести звичайний спосіб життя. Ультразвук впливає ефективно і безболісно на шкірні покриви, не травмуючи їх, тому клієнт може просто розслабитися і відпочивати.

Філії студії епіляції

У студії епіляції є кілька філій, в тому числі- на Виноградорі. У кожного з салонів-зручна транспортна розв'язка, поблизу є зупинки громадського транспорту. Є також автомобільна парковка, так що добиратися сюди максимально зручно. Якщо ви проживаєте в районі Вишневе, ми можемо запропонувати вам салон в цьому районі. Ви можете записатися на процедуру по телефону вiд адмiнiстратору або через форму зворотного зв'язку на сайті.

У всіх філіях працюють досвідчені майстри, які гарантують результат і комфорт під час процедури. Спеціаліст детально розповість про те, як доглядати за шкірою після процедури. Ви також можете залишити свій відгук про роботу наших майстрів, поділитися своїми враженнями, висловити побажання - для нас дуже важливий зворотний зв'язок від Клієнтів.