Залучення коштів та пожертв на ЗСУ та переселенцям

Уся активність благодійного фонду «Одна Гривня Має Значення» є спрямованою першочергово до сприяння закінченню повномасштабної війни, яка спіткала долю України. Одна гривня дійсно значить, бо допомога жодним чином не буває зайвою. Навіть за потреби значущих сум й одна-єдина гривня у пожертві важить та діє. Це – шлях до перемоги. Це – вагомий внесок.

Задля того, щоб довести справедливість такої точки зору, фонд зосереджено на малій допомозі та названо на честь неї.

Сьогодні, коли доля мільйонів українців поставлена на межу виживання, а країна зазнає війни чи не найбільш масштабної з часів Другої Світової, можна допомогти іншому й найменшим внеском. Не треба мати статків чи накопичень. Допомогти можна тут і тепер.

Людей надихає впевненість у тому, що їм допоможуть. Надихнути ближнього у скрутну годину є найвищою чеснотою. Тому фонд пропонує кілька можливостей для пожертв.

  • це може бути підписка на 1 гривню у місяць
  • також діє підписка на 1 гривню у день
  • існує можливість довільних разових внесків

Фонд залучається до постачань ЗСУ. Армія наразі є загальним пріоритетом та гарантом української перемоги.

Фонд допомагає біженцям та переміщеним особам в Україні. Цей напрямок — від серця до серця, бо сьогодні кожен залежить від кожного, і це становить нашу єдність. Окремий напрямок діяльності фонду — купівля та передача систем Starlink на фронт або ж у зону окупації за згоди військових.

Укладено договір зі Starlink (товариство СТАРЛІНК ГРУП) щодо купівлі до десяти повних комплектів супутникового зв'язку для військових потреб. Одна одиниця вартує $599 включно з витратами на доставку до місця потреби. То ж цільовою сумою є 100 000 гривень на п'ять комплектів.

Виключно за допомоги наших користувачів фонд здобув шість комплектів бронежилетів для харківських лікарів. А ще три екземпляри були передані до військових.

Для біженців у модульних містечках фонд постійно здобуває та привозить необхідні побутові речі.  Як маєте бажання допомогти, підписка 1грн на місяць — найкращий варіант для того. Це зручно та непомітно, але якщо так зробить кожна людина, можна буде зібрати суму на усі потреби фронту й біженців.

Треба розуміти та завжди пам'ятати, що назва БФ Одна гривня має значення — слова, за якими стоять наявні потреби реальних людей.

Україна — це насамперед люди, які протягнули одне одному руки у скруті. Невелика пожертва — шлях до великої мети, а благодійний фонд — найкращій спосіб просунутися цим шляхом.