В Маріуполі провели аукціон, щоб допомогти переселенцям з зони АТО

У Центі сучасного мистецтва розповідали про те, як доводиться виживати людям, вигнаним війною зі своїх будинків. Сьогодні в Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджі відбувся благодійний аукціон дитячої творчості «Барви надії».

Аукціон проводився громадською організацією «Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» за підтримки центрів соціальних служб для родин, дітей та молоді Маріупольської міської ради та Благодійного проекту МДУ «З теплом у серці».

Виручені на аукціоні кошти будуть направлені на придбання медикаментів для вимушених переселенців, які проживають в Маріуполі. За повідомленням організаторів, метою акції є не тільки пряма допомога, але й залучення уваги до людей, які зустрілися з життєвими труднощами.

Багато хто з переселенців потребують лікування, яке вимагає великих витрат

Ідея проведення акції народилася, коли студенти історичного факультету МДУ у вересні відвідали дітей з сімей вимушених переселенців. У навчальному корпусі судноремонтного заводу, де розташоване місце компактного проживання біженців, поселені 140 осіб 60 з яких діти. Студенти з Ліги «ДИПКОРПУС» організували майстер-класи з екологічного творчості, щоб підтримати малюків своєю увагою і турботою.

Аукціон привернув увагу не тільки жителів Маріуполя, але і представників міжнародних організацій Червоний хрест, ОБСЄ та ООН, які внесли свою благодійну допомогу для вимушених переселенців.