Як Євгенія Тимошенко (донька Юлії Тимошенко) святкувала свій день народження в Римі під час розстрілу на Майдані

Команда екс-прем'єра Юлії Тимошенко звинувачує телеканал «1+1» в брудній зрежисованою кампанії проти неї. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Тимошенко.

«Після звільнення лідера партії «Батьківщина», колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко проти неї почалася брудна, очевидно зрежисована кампанія. Сьогодні для дискредитації Юлії Тимошенко телеканал «1+1» розмістив сюжет в кращих традиціях часів режиму Януковича з неправдивою інформацією про її дочку Євгенію», – наголошується в повідомленні.

Подібні методи, як зазначає команда Тимошенко, огидні і суперечать принципам чесної журналістики. «В сюжеті немає жодного доказу того, що Євгенія Тимошенко проживала в зазначеному готелі. Відео грубо змонтовано для створення враження у телеглядача про таке проживання», – наголошується в повідомленні.

Насправді в ці дні Євгенія Тимошенко перебувала із заздалегідь спланованим візитом у Римі для проведення зустрічей з віце-президентом парламенту Італії Джанні Пителлой, спікером парламенту Італії Лаурою Болдріні та іншими італійськими політиками. «З метою обговорення питань негайної імплементації санкцій проти керівників режиму Януковича. Це не перша така зустріч Євгенії з лідерами країн ЄС та європейськими політиками», – наголошується в повідомленні.

З моменту ув'язнення Юлії Тимошенко її сім'я, як стверджує прес-служба Тимошенко, не відзначала ніяких свят, включаючи дні народження.

Нагадаємо, ТСН 24 лютого показало сюжет, в якому стверджує, що Євгенія Тимошенко 20 лютого, коли масово розстрілювали на Майдані активістів, святкувала день народження в шикарному готелі Риму.