Військова зброя. Сучасні технології військової зброї

До збройних сил та військової зброї можна ставитися по-різному. Одні люди є фанатами військової зброї і всього, що з нею пов'язане, інші – навпаки не сприймають все, що пов'язано з армією. Проте, на Землі безперервно ведуться війни і навіть самі миролюбні народи повинні мати свою армію для захисту інтересів своєї країни.

Так, на озброєння в США витрачається стільки грошей, що багато навіть не найбідніших країн, мають весь бюджет країни в кілька разів меншим. Завдяки такому стану справ з'являються нові технології, які потім використовуються в побуті.

Однією з таких технологій можуть вважатися локально-обчислювальні мережі (ЛОМ). Це пов'язане в єдиний комплекс електронне обладнання: ПК, факси, принтери (у тому числі і для принтери для тамподруку), та інші прилади. Перевагами ЛОМ є доступ до загальних даних всіх співробітників фірми, а найголовніше – це єдиний надійний спосіб уникнути витоку інформації через комп'ютер.

Тому збройні сили самих різних країн використовують саме локально-обчислювальні мережі. Незважаючи на деякі незручності, вони дають дуже серйозні переваги і стратегічний простір. Що у випадку виникнення збройного конфлікту може стати основою його переможного завершення.

На озброєнні провідних світових супердержав все менше стає зброї, яка впливає механічно на живу силу і техніку противника. Електроніка та новітні відкриття в сфері бездротової передачі сигналів дозволяє розробляти озброєння, якому немає аналогів.

Прикладом може бути електромагнітна зброя. У такій зброї рушійною силою є не миттєве займання пороху, а електромагнітне поле. Незважаючи на те, що серійних зразків ще немає ні в одній з країн, багато хто вже офіційно визнали, що подібні розробки успішно ведуться в закритих дослідницьких бюро.