Коли варто замовити аудит контекстної реклами Google Ads

Як зрозуміти, що з вашою рекламою не все гаразд?

Висока ефективність рекламних кампаній – це запорука успішного та безперебійного просування будь-якого бізнесу в інтернеті. Поки все йде за заздалегідь розробленим планом, ні в кого з власників бізнесу немає думки перевірити якість цих самих кампаній. Тут можна провести хорошу аналогію із походом до стоматолога. Дуже малий відсоток людей свідомо записуються і проходять регулярні огляди вчора, щоб уникнути потенційних проблем зі здоров'ям. Так само і з контекстною рекламою, звертаються та замовити аудит контекстної реклами клієнти коли вже все горить. Далі ми розберемо найпоширеніші випадки звернень у на 62b8f82a6592a.jpgшій практиці та які варіанти вирішення цих проблем вам може запропонувати аудит РРС-реклами.

Основні причини звернення та проведення аудиту реклами

  • Ви намагалися запускати рекламні кампанії, але щось пішло не так. Ну тут все просто: завдання практично ідентичне настроюванню рекламної кампанії з нуля. Жаль, якщо ви витратили велику суму грошей у порожню на спроби запуску. Щоб такого не траплялося, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, де ми ще детальніше розбираємо питання актуальності регулярних аудитів контекстної реклами. Повірте, такі проблеми краще запобігти заздалегідь, ніж вирішувати у міру надходження.
  • Ви розумієте, що практично вперлися в стелю поточних можливостей, але хочете розвиватися. Найпрекрасніший варіант, але практично не трапляється, як джерело нових звернень. Бізнесу потрібні нові погляди на перспективи розвитку та підбір нової, більш актуальної стратегії діджитал-маркетингу.
  • Якийсь час все було добре, але почалися певні пробуксування у розвитку бізнесу. Ось тут найцікавіше: найчастіше звертається власник бізнесу з метою перевірити якість роботи маркетолога або поточних підрядників з контекстної реклами. Практично у 100% випадків проблемою є відсутність компетентності у когось із перелічених вище дійових осіб.
  • Ви не маєте поняття як влаштована всередині та працює контекстна реклама. Вам потрібно провести налаштування контекстної реклами Google Ads, запустити та регулярно оптимізувати рекламні компанії. Так, власне, краще з цим не розбиратися самостійно, тому що в інтернеті ви знайдете тільки теорію, практика набагато цікавіша і складніша. Враховуючи ще той факт, що йдеться безпосередньо про ваші фінанси, не думаю, що такою поганою ідеєю буде звернутися до компетентних людей, які безпосередньо зацікавлені в просуванні вашого бізнесу, адже від ефективності їхніх послуг прямопропорційно залежить їхня зарплата.
  • На пошук та залучення витрачається занадто багато грошей. І тут контекстна реклама вже працює, але недостатньо ефективно. Як правило, досвідчені фахівці за кілька днів з'ясують причини і переналаштують поточні кампанії, тим самим підвищивши їхню ефективність. І сама реклама почне адекватно примножувати ваші в неї інвестиції.

Maksym Tokariev, digital marketing & content expert at Digital Zavod