Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Україна та Верховна Рада не прийняли закони Януковича. Ціна людського життя для Януковича

Продавлений вчора закон про так звану амністію багато вже назвали пірровою перемогою президента Януковича і його екстремістського оточення, для яких життя людей і доля країни нічого не варті в порівнянні з їх жадібністю й жагою влади.

Власне, нічого несподіваного не сталося, тому що грізними зусиллями гаранта була видута чергова мильна бульбашка. У будь-якої реальної перемоги є позитивний результат, тут у наявності є тільки ціна, заплачена за неї, разом з надутими гаслами про досягнуті успіхи. Ціна – приниження людської гідності депутатів з ПР, підкорилися в черговий раз навіть не "волі" президента, а банального шантажу.

Прийнятий Закон про амністію мав би юридичну силу і був би прийнятий до виконання, якщо б закон цей базувався на взаємній довірі між суспільством і тими, хто поки ще називається владою. На домовленостях, якщо хочете, компромісах, на яких так наполягають країни ЄС.

Дискусія була закінчена в той момент, коли Янукович сказав, що він не підпише антидиктаторські закони, проголосовані 21 січня і розпустить Верховну Раду. Причина, зрозуміло, не в тому, що він не рахується з аргументами. Просто рішення було прийнято задовго до початку дискусії, а його реальні мотиви не мають нічого спільного з народом і державою.

Вчорашній день як не можна більше наблизив створення конституційної більшості в парламенті, і, отже, збільшив у багато разів шанси повернення до Конституції України 2004-го року.

Янукович практично використав всі свої резерви і став непотрібний, недоречний не тільки для країни, але і для колишніх соратників.

Ми розуміємо, що конфлікт тільки поглиблюється і потрібно шукати шляхи його дозволу. Але ніхто з нашої команди НІКОЛИ не віддасть свій голос, щоб «здати» всіх тих, хто вийшов на Площі і Майдани за те, щоб у кожної людини в Україні було майбутнє.

Сказала Олександра Кужель для сайта http://glavnoe.ua