Російська армія абсолютно недієздатна і боятися її не треба

Брати-українці! Ось, Богом присягаюся, останній раз пишу про вашу революцію, більше не буду. Самі розберетеся. Але… Рунет просто переповнений лайном і закликами, типу: «Давить хохлов танками». Плюс коментарі фахівців усіляких політологів військових оглядачів експертів, які пророкують швидку звитяжну війну по відділенню Криму, а дехто і зовсім дописався до того, що «морська піхота вже вантажиться на кораблі».

У зв'язку з цим вважаю своїм обов'язком вас проінформувати

Я більше 10 років працював польовим кореспондентом на Першому каналі і облазив всякі діри, знімав в сотнях військових частин, знайомий з безліччю військових. Знаю про що говорю. НЕ БУДЕ ніякої війни з однієї простої причини: немає ніякої морської піхоти і кораблів немає. Російська армія абсолютно недієздатна і боятися її не треба. Воювати там нікому і нічим.

Все старе, іржаве і не крутиться. Генерали стурбовані лише проведенням парадів, щоб нічого не зламалося, окозамилюванням і набиванням кишень. Міністр Шойгу – створенням позитивного образу, чому він здорово навчився в МНС.

Зрозуміло, українська армія теж не Вермахт зразка 1941 року, але це вже ваші проблеми

Створюйте нову, нормальну, професійну. А загрози з півночі не бійтеся. Пам'ятайте, вони з онуч на шкарпетки перейшли тільки в минулому році. Так що є час підготуватися. Вибирайте нормального президента, формуйте ефективну владу, тисніть екстремізм і вперед в Європу чи в Азію. Самі вирішуйте. А ми до вас буде їздити в гості. І ви до нас, зрозуміло, теж.

Sergey Auslender