Коментарі до "Бандерівця на службі дядечка Сема"

Мене реально вже остогидли прихильники п'ятого Президента. ... ви мені не цікаві, ви живете у викривленому світі власних ілюзій та в притул не бажаєте ані бачити реальність, ані чути правду про людину котра з-за своєї хворобливої жаги влади та грошей зрадила та згвалтувала свій народ з його надіями та вірою у наше майбутнє у західній цивілізації. https://t.me/Mccartneyser68/603

Яка дивна метаморфоза – на початку читання цього ТГ-каналу автор просив представників обох сект (я тут цитую автора) не читати його канал. А тут раптом він не радий виключно виборцям Петра Порошенка. Щось трапилось, ізвінітє?

Про "ви живете у викривленому світі власних ілюзій". Враховуючи як сам автор на даному ТГ-каналі критикує Зеленського, то такі висловлювання на адресу т.з. "порохоботів" звучать дивно. Фактично ті, кого автор обзиває останніми словами, виявились правими у своїх попередженнях щодо В. Зеленського. Як казав Юрій Андрухович: "Обмануті звинувачують не того, хто брехав, а того, хто не повірив". Так і тут: винні завжди ті, хто не повірив брехунам, а не брехуни та їх прихильники. Автор того каналу досі сам не здатен зрозуміти яку думку намагаються донести ті "кляті порохоскоти": біда України не в тому, що не переміг Петро Порошенко, а в тому, що замість нього переміг В. Зеленський. Серед майже сорока кандидатів було щонайменш два, хто б міг гідно представляти Україну і не допустити великого вторгнення, але…

Про "чути правду". Я вже майже 10 років чую так звану "правду" про Порошенка, але поки що попередні правдоруби лише спростовували свою "правду" за рішенням суду, або припиняли раптово рубати правду-матку власного засолу (Гордон), або публічно спростовували свій варіант правди (відома BBC). Отже – вперед! Рубіть правду. А то суцільні погрози без насідків.

Про "жаги влади та грошей". Я про жагу влади Порошенка досі чітко пам'ятаю, як усі абиНеПорошенки верещали: "він усіз ЗМІ під себе підм'яв!", "від контролює усі суди", "у Порошенка ручна ЦВК та весь адмінресурс", "Порошенко зубами тримається за владу та гроші" і т.д. А потім.... А потім Петро Порошенко з тотальним контролем над судами, прокурорами, ЗМІ та ЦВК, з усім адмінресурсом (ну да, ага) взяв і програв якісь срані вибори у чесній зі свого боку передвиборчій боротьбі. А потім – о страх Господній! – взяв, і згідно закону без викрутасів передав владу Зеленському, на чесно організованих тим же Порошенком виборах. Оце так жага до влади!

Про "жаги влади та грошей". просто попрошу читати новини про те, як Порошенко щодня допомагає ЗСУ за власні гроші: "Від початку вторгнення Фонд Порошенка та Справа Громад спрямували на допомогу фронту 5,4 млрд грн: зараз в пріоритеті дрони, РЕБ і фортифікації. ІНФОГРАФІКА". І такі новини майже щодня.

Він бреше про НАТО, він бреше про реформи, він бреше навіть більше Президента, хоча куди ж більше?... У мене три пости про Президента з критикою - "Уря, все вірно, 73 відсотки - імбецили". Мені цікаві люди у котрих у голові мозок, а не агітки з "Лаврської".

Про "Він бреше про НАТО". Ту не ясно ЩО саме бреше. Але вже всі Західні лідери ясно сказали, що Україна буде в НАТО, хоча не під час війни. Вони теж бариги та брехуни разом з Порошенком? Чи може Порошенко брехав, коли фіксував в Конституції курс України на НАТО та ЄС? Так цю правоту Порошенка підтвердив представник чинної влади пан Арахамія, коли відповідав на питання про те, чому в Мінську влада не пристала на пропозицію РФ відмовитись від курсу на НАТО: "Отвечая на вопрос, почему представители Украины не приняли это предложение, Арахамия сказал, что для этого пришлось бы менять Конституцию, где прописано, что Украина собирается стать членом НАТО. Кроме того, заявил политик, украинские власти не доверяли россиянам.". То де і в чому Порошенко брехав про НАТО?

Про "він бреше про реформи". Трохи про реформи, що я назбирав тут. А тепер процитую світових політиків, наприклад, пана голову Представництва Європейського Союзу в Україні Хюга Мінгареллі у червні 2024: "Робота попередньої влади щодо АСОЦІАЦІЇ з ЄС стала потужним трампліном для України". Ще від пана Мінгареллі: "Голова Представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі каже, що за останні три роки Україна зробила більше реформ, ніж за усі попередні роки, – "жодних сумнівів щодо цього, це є факт". Про це він заявив під час міжнародної конференції, організованої Інститутом світової політики". У лютому 2018 року Хюг Мінгареллі зробив кілька резонансних заяв про реформи, які проводилися під керівництвом президента Петра Порошенка. Однією з найвідоміших його заяв було те, що люди, які не визнають прогресу в реформах, "або сліпі, або ідіоти". Нехай ті слова не були такими критичними, але в цілому напрямок його думки висвітлювали зповна. Цитата пана Мінгареллі: «Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті».

Або от пан Волкер: "Волкер Про Порошенка: зробив більше реформ, ніж будь-хто інший за 20 років, і протистояв Путіну".

Може до "небажаних" варто також занести і ChatGPT, бо чат чомусь не погоджується з автором ТГ-каналу щодо просраності років, надій та брехні Порошенка: "У лютому 2018 року Хюг Мінгареллі, голова Представництва Європейського Союзу в Україні, висловився про реформи, які проводив тодішній президент України Петро Порошенко. В своїй заяві Мінгареллі дав позитивну оцінку реформам, які відбулися за час президентства Порошенка, але також підкреслив, що багато чого ще належить зробити"?

Тепер трошки про бажання автора (ніби якийсь Сергій Павлюченко) працювати з людьми (електоратом)

Навім цитату. Цитата1: «Пані Валентино, електорат завжди однаковий. З ним потрібно вміти працювати. Подивіться - зараз Зеленський легко "продає" суспільству гасла Порошенка. Справа виявляється не у суспільстві, а у вмінні. З'являться люди, маю надію.» А тепер порівняйте її з висловом на початку статті: "Мене реально вже остогидли прихильники п'ятого Президента. ... ви мені не цікаві..." ну і так далі.

І після таких слів ця потвора ще сміє комусь забороняти у носі длубати?

3402-0.png