234x60
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Сьогодні визначний день для майбутнього всього Європейського континента. Голови 28 краін членів Євросоюзу сьогодні зібрались для того щоб визначитись – з ким Європа?

Або Європа підримає боротьбу Украіни з полчищами терористів надсилаємих Путіним до колись мирноі краіни, або залишить нас напризволяще, піддавшись підкупу та тиску з боку Газпрому.

Це не є питання допомоги лише Украіні. Це є питання цивілізаційного вибору Європи. Або вона покаже, що готова боротися за так звані Європейскі цінності – мир, безпеку, права людини не тільки для себе, але і для Украіни, Молдови, Беларусі, Грузіі, Арменіі, Азейбарджану та самоі Росіі, або питання грошей та дешевоі нафти та газу для неі зараз важливіші.

Як буде – покаже час. Ждати залишилося не довго. В 1931 році патріот Украіни поет Олександр Олесь написав вірш "Європа мовчала". Його не можна читати зараз через 83 роки потому, не проводячи аналогіі с сьогоденням.

Прочитайте цей вірш, але не піддавайтеся відчаю! Ми украінці сильна нація і переможемо любого ворога, якщо повстанемо разом проти не правди та зла, як ми це зробили разом на Майдані.

Слава Украіні!

Олександр Олесь. Європа мовчала